fbpx

Kawa jest zdecydowanie napojem kreatywności, dodaje energii, pobudza do działania. Jest też najczęściej pitym napojem na świecie! Z kawą świat staje się lepszy, dlatego nasz Reklamodawca sklepsegafredo.pl dostarczy Ci wysokiej jakości kawę we wszystkich rodzajach! Dołącz do programu partnerskiego SEGAFREDO i zarabiaj prowizję na polecaniu!

SEGAFREDO - doświadczenie, pasja i tradycja

Segafredo Zanetti jest firmą, która która bezpośrednio kontroluje cały proces produkcji kawy. Rozpoczynając od uprawy i wyboru surowców, pochodzących z własnych plantacji w Brazylii, na Hawajach i w Kostaryce, poprzez dobór mieszanek i wypalania w nowoczesnych zakładach, aż po samą dystrybucję gotowych, jakościowych mieszanek aż na 5 kontynentach. SEGAFREDO to cała kultura włoskiego espresso, która gwarantuje klientom znakomity produkt końcowy o niepodważalnej jakości i smaku.

Sklepsegafredo.pl - wszystko dla miłośników kawy

W sklepie internetowym sklepsegafredo.pl znajdziesz różne rodzaje kawy, dostosowane do Twoich potrzeb i trybu życia! Z rana zawsze jesteś spóźniony? Kawa rozpuszczalna, czy w kapsułkach SEGAFREDO na pewno zaoszczędzi Ci trochę czasu. Z kawą ziarnistą i mieloną, przygotowaną ze specjalnie wyselekcjonowanych ziaren, możesz pozwolić sobie na chwilę relaksu. Poza tym SEGAFREDO oferuje też wersję bezkofeinową oraz organiczną i certyfikowaną. Poza kawą, w sklepie sklepsegafredo.pl kupisz tez herbatę, czekoladę do picia, oraz ekspresy, zarówno do użytku domowego jak i profesjonalnego. Produkty SEGAFREDO będą też idealnym pomysłem na prezent, który usatysfakcjonuje każdego miłośnika kawy.

Dołącz do programu partnerskiego SEGAFREDO i zarabiaj na afiliacji!

Polecaj kawy oraz inne produkty sklepu sklepsegafredo.pl, generuj linki afiliacyjne i załączaj je do swoich publikacji. Treści możesz dodać na swoich social mediach, stronie internetowej, blogu. Oto kilka przykładów artykułów blogowych, w których możesz wykorzystać asortyment SEGAFREDO:

  • Kawy z różnych stron świata
  • Jaki ekspres do kawy dla początkujących?
  • Kawa rozpuszczalna czy mielona?
  • Pomysł na prezent dla miłośnika kawy


To tylko kilka pomysłów z naszej strony, Ty możesz stworzyć coś swojego! Polecaj swoim obserwatorom aromatyczną i jakościową kawę oraz inne produkty sklepsegafredo.pl i zarabiaj prowizję w programie partnerskim SEGAFREDO!