fbpx

Shaman.pl to nie kolejny sklep internetowy - to miejsce pełne wiedzy o produktach, konkretnych składnikach i ich działaniu. Znajdziesz tam witaminy, minerały, zioła, ekstrakty roślinne, superfoods, zdrową żywność, suplementy diety oraz wyroby specjalistyczne dla sportowców. Stosujesz dietę eliminacyjną? Wystrzegasz się GMO? Shaman dba o wszystkich bez wyjątku, dlatego w opisach produktów umieszczono informacje na temat m.in. alergenów, składników organicznych i pochodzenia zwierzęcego.

Shaman - miejsce pełne wiedzy o produktach

Sklep Shaman.pl powstał z pasji do zdrowego stylu życia. Oprócz tego, że znajduje się w nim pełno zdrowej żywności, suplementów diety, ziół, witamin i minerałów, to masz dostęp do pełnej wiedzy o produktach, składnikach i ich działaniu. Ich innowacyjność polega także na nowatorskim podejściu do sortowania produktów. Umożliwiają zakupy według celu - jedna z zakładek w menu pozwala wybrać cel, jaki chcesz osiągnąć. Może to być m.in. oczyszczanie organizmu, utrata masy ciała, zdrowe odżywianie lub anti-aging. Klikając na konkretną kategorię, zobaczysz produkty, które wspomagają wybrane procesy np. odchudzanie.

Shaman.pl - szeroki wybór witamin i suplementów

To, co wyróżnia Shaman.pl, to nie tylko podejście do przekazywania możliwie najbardziej szczegółowych informacji, lecz także niezwykle bogata oferta. Na stronie znajdziesz ponad 3500 produktów od ponad 60 znanych i cenionych producentów z całego świata. W ofercie znajdują się suplementy, witaminy oraz zdrową żywność marek: NOW Foods, Jarrow Formulas, Doctor’s Best, Swanson, Nature’s Aid, Amazing Grass, Bell Plantation czy Garden of Life. Dzięki preparatom ze sklepu Shaman.pl możesz w szybki i wygodny sposób dostarczyć sobie odpowiednich ilości witamin i minerałów.

Shaman.pl - szybka wysyłka i darmowa konsultacja

Wiemy, jak ważne jest ekspresowe działanie, dlatego jeśli złożysz i opłacisz zamówienie do godziny 12:00, zostanie wysłane w ciągu 24 godzin. Shaman.pl oferuje także darmową wysyłkę już od 150 zł. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów – Shaman przyspiesza również procesy zamawiania i płatności. Wystarczy kilka kliknięć! Jeżeli będziesz potrzebował pomocy przy wyborze konkretnych produktów, konsultant z Shaman.pl chętnie udzieli Ci wszystkich informacji. Skorzystaj z infolinii albo napisz maila, a otrzymasz podpowiedź, co jest najlepsze w określonym przypadku.

Zacznij zarabiać w programie partnerskim Shaman.pl

Produkty naszego reklamodawcy możesz wykorzystać, jeżeli prowadzisz serwis o zdrowym żywieniu, diecie, blog dla wegetarianów albo social media związane z tym tematem. Koniecznie zacznij polecać swoim użytkownikom produkty ze sklepu Shaman! Stwórz linki afiliacyjne i zarabiaj online! Możesz je podpiąć do takich treści jak:

  • Witaminy i minerały niezbędne dla zdrowia
  • Jak zadbać o odporność jesienią?
  • Suplementy dla zawodowych sportowców
  • Superfoods - co to jest i czy warto stosować?

Zapisz się do programu, wygeneruj swoje linki afiliacyjne i zarabiaj na współpracy z Shaman.pl!