fbpx

SKANDICA to nowa marka meblowa na rynku wnętrzarskim, specjalizująca się w stylu skandynawskim. Powstała z miłości do tworzenia i fascynacji pięknem prostego stylu. Zainspirowała nas surowa przyroda i kultura interesującej Skandynawii, obłędny urok jej dzikości i nieodkrytego piękna. Ale SKANDICA sięga również w inne zakątki świata, poszukując nowych inspiracji minimalizmem i designem z całego świata.

Funkcjonalne i wygodne meble Skandica

Meble, nawet te najpiękniejsze i najciekawsze wizualnie, muszą być funkcjonalne i komfortowe. Mają ściśle określone zadania do spełnienia – i SKANDICA o tym pamięta. Każdy model projektowany jest tak, aby ułatwiał życie i sprawiał, że stanie się ono wygodniejsze. Poszukujemy nowoczesnych rozwiązań i wspieramy się najnowszymi technologiami, tworząc prawdziwie dopieszczone ideały branży meblarskiej. W sklepie internetowym skandica.eu dostępne są łóżka, szafki nocne, komody, stoliki, regały i szafki RTV.

Nowatorski design w skandica.eu

Marka SKANDICA powstała stosunkowo niedawno, bo w 2016 roku. Jednak na jej sukces pracują specjaliści związani z branżą od wielu lat. Marka skupia się na poszukiwaniu świeżych form, nowych połączeń i nietypowych wzorów. SKANDICA to brak utartych ram, nudy i schematów. Każde wnętrze wyposażone w meble skandica.eu staje się wyjątkowe! Nietypowe połączenia to cecha charakterystyczna dla marki - drewno, metal, płyta laminowana, tworzywa, beton, to właśnie ten projektowy misz-masz sprawia, że powstałe produkty tworzą tak niesamowity efekt wizualny.

Dołącz do programu SKANDICA i zarabiaj na blogu!

Możesz zarabiać na swojej pasji do pięknych i funkcjonalnych wnętrz! Jeśli prowadzisz bloga, portal tematyczny lub kanał poświęcony branży wnętrzarskiej, z łatwością umieścisz w treściach linki afiliacyjne do sklepu skandica.eu. Możesz zainspirować się naszymi pomysłami na tematy:

  • Minimalizm we wnętrzach
  • Styl skandynawski wciąż modny!
  • Designerskie meble dobrej jakości
  • Jak ciekawie urządzić mieszkanie?

Dołącz do programu partnerskiego SKANDICA i zacznij monetyzować swoją pasję! Wystarczy, że wkomponujesz linki afiliacyjne w treści, które tworzysz!