fbpx

Wszyscy, którzy śledzą parentingową blogosferę, doskonale wiedzą kim jest Wikilistka. To blogerka, która swoją twórczość poświęca dzieciom oraz życiu smart. Oprócz bloga prowadzi również SmartLifeShop, czyli sklep, w którym znajdziecie wyjątkowe artykuły dla dzieci!

SmartLifeShop, dowiedz się kim jest Wikilistka

Wikilistka, czyli Monika Stanisławska-Lewandowska to mama dwóch córek. Zajmuje się fotografią oraz pomaga firmom w komunikacji w internecie. Na swoim blogu, Wikilistka posiada też sklep SmartLifeShop, w którym znaleźć można plakaty edukacyjne dla dzieci. Blogowaniem zajmuje się od wielu lat, pokazuje swoim czytelnikom czym jest smartlife, czyli dbanie o jakość swojego życia na różnych płaszczyznach oraz ułatwianie go sobie. W tym też pomogą produkty ze SmartLifeShop, które pomogą maluchom w domowej edukacji. Wikilistka wspomina o genezie powstania SmartLifeShop, wspominając dialog z córką, którą zapytała jej do czego potrzebnych jest aż tyle liter „A”, co uświadomiło blogerce, że jak najszybciej należy oswajać maluchy z wielkimi i małymi literami, drukowanymi i pisanymi.

Plakaty SmartEDU w SmartLifeShop

Sklep SmartLifeShop to miejsce w sieci z artykułami dla dzieci stworzone przez mamę – a kto nie zna potrzeb dzieci lepiej niż rodzic? Alfabet, cyferki, czy tabliczka mnożenia w wersji dla dziewczynek i chłopców zachwycają młodszych i starszych. Nauka może być także przyjemna! Dziecko przekona się o tym korzystając z pięknych pomocy edukacyjnych ze sklepu SmartLifeShop, które nie tylko ułatwią ten proces, ale również będą oryginalną ozdobą każdego dziecięcego pokoju. Co wyróżnia plakaty SmartLifeShop od innych dostępnych na rynku? Przede wszystkim, łączą one różne formy liter, zarówno pisane jak i drukowane. Wyrazy wypisane są za pomocą szkolnej czcionki, a obrazki proste i łatwe do zapamiętania przez dzieci. Ale SmartLifeShop to nie tylko plakaty pomagające uczyć liter, ale również wkładki do zeszytów, tabliczki mnożenia czy podkładki na biurko. Jeżeli chcecie sprawić radość swoim maluchom, a przy okazji, pomóc im oswajać się ze światem liter i liczb, Wikilistka i jej sklep SmartLifeShop czekają na was!

SmartLifeShop – polecaj i zarabiaj w programie partnerskim

SmartLifeShop to wyjątkowe miejsce w sieci, gdzie znajdziecie fantastyczne produkty dla dzieci. A my z dumą prezentujemy program partnerski SmartLifeShop, który da wam szansę zarabiać online, polecając produkty, które stworzyła Wikilistka. Jeśli w sieci zajmujecie się tematem dzieci, edukacji i parentingu, ten program jest dla Was! Linki afiliacyjne do produktów SmartLifeShop wykorzystacie we wpisach, takich jak:

- Jak pomóc dziecku w efektywnej nauce?

- Naucz swoje dziecko alfabetu w prosty sposób
- Oryginalne ozdoby do dziecięcego pokoju
- Wyprawka na rok szkolny


Zachęcamy do dołączenia do programu partnerskiego SmartLifeShop oraz aktywnego działania w nim. Produkty, za które odpowiada Wikilistka sprawdzą się świetnie na blogach, serwisach tematycznych czy w social mediach.