fbpx

Dzięki postępowi technologicznemu, możemy dziś korzystać z rozwiązań, o jakich kiedyś mogliśmy tylko marzyć. Produkty, które oferuje sklep internetowy Solectric są innowacyjnymi rozwiązaniami z kategorii elektroniki użytkowej. Solectric.sklep.pl to miejsce, w którym znajdziesz zaawansowane technologicznie sprzęty i gadżety, takie jak drony, roboty edukacyjne czy kamery do zadań specjalnych.Solectric – technologia przyszłości


Asortyment Solectric to starannie wyselekcjonowane, zaawansowane technologicznie produkty, które ułatwiają życie, wspierają pasje i mogą pomóc przenieść je na zupełnie nowy, profesjonalny poziom! Drony DJI sprawią, że ujęcia powietrzne będą niezwykłe, a bezpieczeństwo podczas lotu drona zapewnią czujniki, oświetlenie oraz inteligentne oprogramowanie sprzętu. W solectric.sklep.pl dostępne są także profesjonalne kamery i aparaty fotograficzne, znanych i cenionych producentów, takich jak Hasselblad czy Z CAM, w tym kamery filmowe i termowizyjne, które pozwalają w pełni wykorzystać umiejętności obsługującego oraz warunki, w jakich z nimi pracujesz. Solectric ułatwia także codzienne obowiązki, oferując designerskie i bezprzewodowe odkurzacze.Zabawa i nauka z solectric.sklep.pl


Nie od dziś wiadomo, że dzieci chętniej uczą się poprzez zabawę. Każdy rodzic chciałby, aby jego dziecko, naturalnie poznawało świat i chłonęło wiedzę. Solectric wychodzi naprzeciw ty oczekiwaniom, oferując roboty edukacyjne! Najmłodszym solectric.sklep.pl proponuje klocki Engino, czy robota Botzees do nauki programowania, natomiast dla starszych dzieci świetnie sprawdzą się bardziej zaawansowane roboty programowalne, jak Abilix Krypton, który obsługuje 4 języki programowania, każdy na innym poziomie trudności.


Zacznij zarabiać dzięki Solectric!


Jeśli chcesz zarabiać na treściach, jakie publikujesz w internecie, dołącz do programu partnerskiego solectric.sklep.pl! Możesz zainspirować się zaproponowanymi przez nas tematami, aby umieścić linki afiliacyjne w poście na blogu, czy stworzyć wpis tematyczny na portalu:


  • Ranking najlepszych dronów

  • Akcesoria Smart Home ułatwiają codzienne życie?

  • Jak nagrywać dronem?

  • Roboty edukacyjne – bawią i uczą


Zostając wydawcą w programie Solectric możesz zarabiać online! Dołącz i przekonaj się, że zarabianie na afiliacji jest świetnym sposobem na monetyzowanie treści w internecie!