fbpx

Internetowy sklep Sortmund specjalizuje się głównie w sprzedaży odzieży dedykowanej służbom mundurowym. Jeśli jednak nie jesteś w stanie czynnej służby, nie oznacza to, że nie możesz skompletować sobie własnego uniformu. Sklep Sortmund.pl znalazł swoją niszę wśród odbiorców i bardzo dobrze prosperuje na rynku.

Sortmund - ubiór odporny na wszystko!

Sortmund to solidne wykonanie godne polskich służb i szykowny, acz stonowany styl. Producenci tego typu odzieży doskonale zdają sobie sprawę, że ich potencjalni klienci stawiają na jakość i trwałość. Dlatego na stronie Sortmund.pl znajdziemy produkty odporne na wszelkie warunki atmosferyczne.

Asortyment sklepu Sortmund

Asortyment Sortmund obejmuje elementy garderoby służb takich jak: Straż Graniczna, Służba Więzienna, Wojsko Polskie, Policja, Służba Ochrony Państwa, Państwowa Straż Pożarna czy Kawaleria Ochotnicza. Trzeba przyznać, że wybór jest spory, dlatego na Sortmund.pl każdy klient zainteresowany tą niszą znajdzie produkty, które z powodzeniem wypełnią jego szafę. Wymieńmy między innymi: umundurowanie, koszule, pagony, baretki, emblematy, otoki, rękawiczki, buty czy flagi. Sortmund oferuje również dział z literaturą i multimediami, gdzie przykładowo znajdziemy wideo traktujące o zasadach zachowania podczas ataku terrorystycznego.

Sortmund - sklep tworzony przez profesjonalistów

Należy poświęcić kilka słów twórcom sklepu Sortmund, ponieważ nie są to ludzie przypadkowi. Jeden z członków zespołu Sortmund.pl dzieli się swoimi zapiskami ze służby. Jak się dowiemy, w Straży Granicznej spędził 18 lat, więc nie ma wątpliwości, że na przestrzeni tego czasu zdobył ogromne doświadczenie. To dowód, że Sortmund to sklep tworzony przez profesjonalistów dla profesjonalistów.

Pomysły na posty o programie Sortmund

Ty także możesz zarobić, polecając umundurowanie oraz inne elementy wyposażenia dla służb mundurowych. Wystarczy, że zaczniesz generować linki afiliacyjne dla sklepu internetowego Sortmund. Poniżej proponujemy kilka rodzajów wpisów, które mógłbyś umieścić na swojej stronie lub w mediach społecznościowych.

  • Jak wygląda praca w policji?
  • Rodzaje emblematów służb mundurowych
  • Strażak - współczesny bohater
  • Przewodnik po stopniach wojskowych

Te i wiele innych tematów mogą zostać opatrzone linkiem partnerskim. Dołącz do programu Sortmund i zacznij zarabiać!