fbpx

Strefa Intima to sklep, w którym znajdziesz ogromny wybór ekskluzywnych gadżetów erotycznych. Bogata oferta produktów gwarantuje, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, niezależnie od tego, czy szuka akcesoriów do zabawy w samotności czy w towarzystwie.

Gadżety erotyczne w Strefa Intima

W sklepie internetowym strefa-intima.pl znajdziesz wszelkiego rodzaju akcesoria, które podniosą temperaturę w sypialni. Nie są to wyłącznie gadżety erotyczne - Strefa Intima oferuje także bieliznę, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn oraz produkty drogeryjne, takie jak: lubrykanty, feromony czy prezerwatywy. Wśród gadżetów znajdziesz oczywiście różne modele wibratorów i stymulatorów, akcesoria BDSM czy kulki, ringi i korki. Jeśli szukasz czegoś specjalnego na prezent dla swojej drugiej połówki, to w Strefa Intima znajdziesz elegancko zapakowane zestawy gadżetów.

Dyskretna wysyłka z strefa-intima.pl

Kupując gadżety erotyczne w sklepie internetowym Strefa Intima masz pewność, że przesyłka będzie dyskretnie zapakowana. Otrzymujesz także 30 dni na zwrot towaru oraz rabat dla nowego klienta! Warto wspomnieć, że Strefa Intima wspiera akcje charytatywne i kupując akcesoria przekazujesz część kwoty na rzecz schronisk dla zwierząt.

Zarabiaj online w programie Strefa Intima!

Możesz wykorzystać linki partnerskie programu strefa-intima.pl w treściach na swoim blogu, portalu czy kanale na YouTube! Zainspiruj się poniższymi pomysłami na publikacje, lub zrealizuj własne pomysły!

  • 5 gadżetów erotycznych, które warto kupić
  • Jaki wibrator wybrać?
  • Najlepsze lubrykanty na bazie wody
  • Jak dyskretnie kupić akcesoria erotyczne?

Dołącz do programu partnerskiego Strefa Intima i zarabiaj na afiliacji! Wystarczy, że wkomponujesz link, widżet czy baner w treść artykułu czy opis filmu!