fbpx

Podobają Ci się długie rzęsy, ale nie chcesz wydawać fortuny na kosmetyczkę? Chcesz podkreślić swoje oczy w szybki i bezinwazyjny sposób? Spraw, aby Twój makijaż wyglądał pięknie każdego dnia dzięki rzęsom z Wink Lashes!

Wink Lashes - piękne, długie rzęsy w 2 minuty

Wink Lashes to marka, której misją jest inspirowanie i pobudzanie kreatywności u wszystkich kobiet. Dysponują aż 16 stylami doczepianych rzęs, które można dopasować do każdego oka, niezależnie od jego kształtu czy osobowości i wieku kobiety. Właściciele marki chcą, aby każda kobieta czuła się pięknie niezależnie od umiejętności makijażowych. 

Czym są rzęsy magnetyczne od Wink Lashes?

W sklepie winklashes.pl znajdziesz magnetyczne sztuczne rzęsy najnowszej generacji, które mocuje się na magnetycznym eyelinerze. Eyeliner zawiera tlenek żelaza, do którego rzęsy Wink Lashes łatwo przylegają. Zestaw utrzymuje się na swoim miejscu przez cały dzień. Wieczorem po prostu wkładasz rzęsy z powrotem do pudełka i możesz je użyć ponownie nawet 30 razy! Genialne, prawda?

Jak zarabiać w programie partnerskim Wink Lashes?

Aby zacząć zarabiać na afiliacji, wystarczy zarejestrować się w naszej sieci afiliacyjnej webePartners i dołączyć do programu partnerskiego winklashes.pl. Kolejnym etapem jest wygenerowanie linków afiliacyjnych do strony reklamodawcy i zamieszczenie ich w social media, w prywatnych wiadomościach lub we wpisach blogowych na tematy, takie jak:

  • Jak uzyskać piękne, długie rzęsy?
  • 4 sposoby na zawsze udany makijaż
  • Trendy w makijażu w 2022 roku
  • Test sztucznych rzęsy - opinie klientów

Z pewnością znajdziesz więcej pomysłów na polecanie magnetycznych rzęs swoim followersom czy znajomym. Dołącz do programu partnerskiego i zarabiaj prowizje bez wychodzenia z domu!