fbpx

Lubicie rozsiąść się wygodnie w fotelu u kosmetyczki i zapomnieć o całym świecie? Jesteście zachwyceni, gdy po wyjściu od fryzjera wasze włosy pachną lepiej niż kiedykolwiek i są cudownie miękkie, dzięki profesjonalnym specyfikom, którymi potraktował je wasz stylista?
Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nasz reklamodawca –
ACTIVESHOP miał w tym wszystkim spory udział!

ACTIVESHOP, czyli wyposażenie salonów kosmetycznych

ACTIVSHOP zajmuje się profesjonalnym wyposażeniem salonów fryzjerskich oraz kosmetycznych. Sklep ACTIVSHOP istnieje na rynku od 2003 roku i jest obecnie największym producentem i importerem komponentów wyposażenia gabinetów kosmetycznych i fryzjerskich w Polsce. Sklep ACTIVESHOP stawia na nowoczesne rozwiązania technologiczne i indywidualne podejście do klienta, dzięki czemu stale utrzymuje pozycję lidera w branży. Wszystkiego dowiecie się na stronie naszego reklamodawcy – activeshop.pl

Co znajdziemy w ACTIVESHOP?

Firma ACTIVSHOP może poszczycić się ogromnym godnym zaufania doświadczeniem na rynku kosmetycznym oraz znajomością bieżących trendów w branży - sklep jest w stałym kontakcie ze szkołami kosmetycznymi i kosmetologami, co pozwala na dobór najwyższej jakości sprzętów, akcesoriów oraz mebli kosmetycznych i fryzjerskich. ACTIVSHOP stale rozszerza swoją ofertę, otwiera oddziały w kolejnych krajach a do tego jest jedynym importerem marek takich jak: Giovanni, Unitronic, Gabbiano i NSK. Gwarancja niskich cen i natychmiastowa realizacja zamówień a także regularne wyprzedaże sprawiają, że baza zadowolonych klientów ACTIVSHOP stale się powiększa!

Program partnerski ACTIVESHOP

Produkty, które znajdziecie na stronie activeshop.pl świetnie sprawdzą się do promowania w działaniach afiliacyjnych. Wystarczy dołączyć do programu partnerskie ACTIVESHOP, wygenerować linki afiliacyjne i umieścić je w sieci! Poniżej przedstawiamy kilka przykładów wpisów blogowych, które można uzupełnić linkami do produktów z activeshop.pl

  • Jakie fotele fryzjerskie klienci lubią najbardziej?

  • Ulubione kosmetyki profesjonalne

  • Ulubione gadżety fryzjerów/ kosmetologów

  • Co poleca twój fryzjer / twoja kosmetyczka

W afiliacji mamy wiele możliwości i nic nas nie ogranicza. A biorąc pod uwagę stały rozwój technologiczny i produktowy marki, ACTIVESHOP na pewno zadba o dostarczanie kolejnych inspiracji!