Program partnerski
ActiveShop

strona reklamodawcy
ActiveShop
prowizja:
6%
narzędzia
  • Bannery
  • Link afiliacyjny
  • Widżety
  • Pliki XML
kategorie produktów
Zdrowie i uroda,

Lubicie rozsiąść się wygodnie w fotelu u kosmetyczki i zapomnieć o całym świecie? Jesteście zachwyceni, gdy po wyjściu od fryzjera wasze włosy pachną lepiej niż kiedykolwiek i są cudownie miękkie, dzięki profesjonalnym specyfikom, którymi potraktował je wasz stylista?
Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nasz reklamodawca – ACTIVESHOP miał w tym wszystkim spory udział!

ACTIV zajmuje się profesjonalnym wyposażeniem salonów fryzjerskich oraz kosmetycznych. Sklep istnieje na rynku od 2003 roku i jest obecnie największym producentem i importerem komponentów wyposażenia gabinetów kosmetycznych i fryzjerskich w Polsce.

Sklep stawia na nowoczesne rozwiązania technologiczne i indywidualne podejście do klienta, dzięki czemu stale utrzymuje pozycję lidera w branży.

Firma ACTIV może poszczycić się ogromnym godnym zaufania doświadczeniem na rynku kosmetycznym oraz znajomością bieżących trendów w branży - sklep jest w stałym kontakcie ze szkołami kosmetycznymi i kosmetologami, co pozwala na dobór najwyższej jakości sprzętów, akcesoriów oraz mebli kosmetycznych i fryzjerskich.

ACTIV stale rozszerza swoją ofertę, otwiera oddziały w kolejnych krajach a do tego jest jedynym importerem marek takich jak: Giovanni, Unitronic, Gabbiano i NSK. Gwarancja niskich cen i natychmiastowa realizacja zamówień a także regularne wyprzedaże sprawiają, że baza zadowolonych klientów firmy stale się powiększa!

Produkty, które znajdziecie na stronie activeshop.pl świetnie sprawdzą się do promowania we wpisach blogowych takich jak:

  • Jakie fotele fryzjerskie klienci lubią najbardziej?

  • Ulubione kosmetyki profesjonalne

  • Ulubione gadżety fryzjerów/ kosmetologów

  • Co poleca twój fryzjer / twoja kosmetyczka

Oczywiście, to tylko kilka naszych pomysłów na wkomponowanie linków partnerskich do zamieszczanych przez was treści. Biorąc pod uwagę stały rozwój technologiczny i produktowy marki, ACTIVESHOP na pewno zadba o dostarczanie wam kolejnych inspiracji!