fbpx

Amiga Hobby Horse to rodzinna firma powstała w 2020 roku. Tworzymy tu wspaniałe i niepowtarzalne Hobby Horse, koniki na kijku, które od paru lat podbijają serduszka dzieci w każdym wieku. Nasze horsiaki cechuje dbałość o detale oraz solidność wykonania. Co to jest hobby horse? Hobby horse to konik na patyku, maskotka służąca dzieciom w różnym wieku do zabawy w udawanie jazdy konnej: galopów, skoków przesz przeszkody czy ujeżdżania.

Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą hobby horse oraz akcesoriów. W ofercie mamy szeroki wybór różnych wariantów koniku na kiju, zróżnicowane kolorystycznie i rozmiarowo. Wciąż poszerzamy ofertę sklepu. Aktywnie promujemy własną markę, posiadamy profile w mediach społecznościowych. Jesteśmy obecnie jedynym dystrybutorem naszych koników.

Zapraszamy wydawców zorientowanych w temacie hobby horsingu, aktywnie działających w mediach społecznościowych. Szczególnie zależy nam na współpracy z osobami tworzących treści związane z tematem hobby horse. Poszukujemy ambasadorów marki, którzy zaangażują się w promocję i sprzedaż naszych produktów.