fbpx


Balagan swój niepowtarzalny styl zawdzięcza mieszance wpływów polskich i izraelskich. Estetyka zainspirowana jest modernistycznym stylem architektury Tel Awiwu znanego jako Białe Miasto Bauhausu. Każdy kto ceni sobie dobry, wysublimowany smak, powinien zapoznać się z ofertą sklepu balaganstudio.com.

Poznaj Balagan Studio

Przedstawiając w najprostszy sposób sklep Balagan, można użyć sformułowania „wygodne klasyki”. Jednak skąd na mapie polskich sklepów modowych wziął się ten wdzięcznie brzmiący biznes? Jest on wynikiem przyjaźni dwóch projektantek – Agaty i Hanny. I choć rozwijają swoją działalność w dwóch mocno oddalonych od siebie miejscach (relacja Warszawa – Tel Awiw) to owoc współpracy jest nadzwyczaj stylowy. Buty i akcesoria marki Balagan produkowane są w okolicach Warszawy. Kontynuacja tradycji rzemiosła, wykonania z uwagą i dbałością o detale jest ich priorytetem. Wszystkie rzeczy wytwarzane są lokalnie w Europie - głównie Polsce, Włoszech i Hiszpanii.

Co wyróżnia Balagan?

Firma Balagan stara używać się tylko takich materiałów, które pięknie się starzeją. Produkty wykonane są z naturalnej skóry, która zmienia się z czasem, z roku na rok ciemnieje i nabiera szlachetności. Większość produktów wykonana jest z skóry garbowanej roślinnie, co oznacza, że produkcja balaganstudio.com jest przyjazna dla środowiska. Czym jeszcze wyróżnia się balaganstudio.com? W 2015 roku stworzyli inicjatywę Transparent Shopping Collective. Jest to nowy ruch w świecie mody i projektowania - przez ujawnienie kosztów produkcji Balagan podnosi świadomość współczesnego konsumenta.

Balagan Studio w webePartners

Balagan dostępny jest już jako nasz program partnerski! To idealny sklep dla osób, które zajmują się w sieci modą! Dzięki nam, możesz zacząć zarabiać na swojej pasji! Oczywiście, razem z Balagan Studio! Zastanawiasz w jakich wpisach na blogu lub profilu social media sprawdzą się produkty marki Balagan? Podpowiadamy:

- czy zagraniczna moda przyjmie się w Polsce?

- produkty, które ładnie się starzeją

- powiew świeżości w Twojej szafie

- prokonsumenckie sklepy online

Niech ta garść pomysłów będzie jedynie zaczynem Twojej przygody z afiliacją i sklepem Balagan. Generuj linki afiliacyjne i zarabiaj pieniądze na działalności w internecie. Już teraz dołącz do webePartners i przekonaj się jakie to proste!