fbpx

DIVEKO - eko butik odzieżowy dla kobiet, jest to projekt założony przez młode małżeństwo (Rafał Bartko oraz Marta Gołąbczak-Bartko). Jesteśmy nowi na rynku - sklep wystartował na początku sierpnia 2023. Dlaczego eko? Żartobliwie, sklep dla div które są eko. Eko od ekologicznych oraz ekonomicznych zakupów. Ekologiczne, gdyż oprócz ubrań nowych, od niszowych producentów, sprzedajemy również ubrania używane, które sami selekcjonujemy. Dodatkowo, do wysyłki stosujemy tylko biodegradowalne materiały. Wszystko budujemy we dwoje, od strony, przez selekcję ubrań, po sesje zdjęciowe i ich obróbkę. Ekonomiczne, gdyż oprócz tanich ubrań używanych, gwarantujemy jedne z niższych cen - w porównaniu do konkurencyjnych butików.

Oferujemy odzież damską - używaną, osobiście selekcjonowanych ubrań, okrzesanych profesjonalnymi zdjęciami. Odzież nowa, pochodzi od niszowych - w dużej mierze, polskich producentów. Gwarantujemy niskie ceny, świetnej jakości, modne kroje. Jesteśmy ekologiczni, do wysyłki stosujemy biodegradowalne materiały. Chcemy propagować zrównoważoną modą, walcząc o dobro Ziemi dla nowych pokoleń.

Jesteśmy małym i nowym butikiem z super, ekologicznym, motywem przewodnim. Potrzebujemy dużo wsparcia, gdyż marka nie jest rozpoznawalna. Jeśli ekologia nie jest Ci obojętna, dołącz do nas i wspólnie propagujmy zrównoważoną modę - niech redukcja plastiku będzie praktykowana przez wszystkich! Natchnijmy konsumentów, zmotywujmy wielkie korporacje.