fbpx

Marka sklepu Galaxy Store została utworzona przez firmę WS-Soft. Wychodząc na przeciw potrzebom klientów detalicznych, ale również w swojej ofercie posiada asortyment dla firm. W sklepie jest duży wybór towaru w przystępnych cenach. Obecni klienci są zadowoleni z jakości towaru i dobrej obsługi.

Sklep w swojej ofercie posiada dużą ofertę elektroniki (komputery, telefony, RTV/AGD), akcesoriów do telefonów komórkowych i komputerów, oraz wyposażenie do domu i ogrodu. Sporą popularnością cieszą się ładowarki do samochodów elektrycznych. W ofercie dla firm można znaleźć rozwiązania serwerowe i sieciowe, łącznie z wdrożeniem tych rozwiązań w firmie.

Galaxy Store to miejsce gdzie jest bogata oferta sprzętu elektronicznego oraz akcesoriów do telefonów i komputerów, ale również miejsce gdzie jest możliwość zarabiania na polecaniu tych produktów. Bogata oferta sklepu z pewnością zainteresuje twoich użytkowników, followersów czy czytelników. Nie czekaj i dołącz do programu partnerskiego Galaxy Store, wygeneruj linki afiliacyjne i dodaj je do postów blogowych. Na pewno znajdziesz odpowiednie zastosowanie tych produktów w swojej działalności w sieci. Przekonaj się, że z webePartners i sklepem Galaxy Store, afiliacja będzie naprawdę prosta i przyjemna. Polecaj i zarabiaj z nami!