fbpx

Są takie produkty, których używamy wszyscy, bez względu na wiek, płeć czy światopogląd. Należy do nich przede wszystkim bielizna. Czasami szukamy tej wyjątkowej, na specjalne okazje, innym razem modelującej czy nocnej, a zazwyczaj po prostu codziennej. Z różnorodności potrzeb swoich klientów doskonale zdaje sobie sprawę nasz reklamodawca – kontri.pl

 Kontri.pl to przede wszystkim polskie marki!

Kontri.pl specjalizuje się w sprzedaży bielizny damskiej. Asortyment sklepu Kontri stanowią produkty ponad 80 znanych i cenionych marek, głównie polskich. Należą do nich m.in.: Ava, Gaia, Gorsenia, Alles, Babella, Cornette, Esotiq, Gatta, Marko i wiele innych!

 Asortyment sklepu Kontri.pl   

Sklep oferuje szeroki asortyment bielizny o dużym przekroju rozmiarowym. Biustonosze znajdą Panie o drobnych kształtach, jak i te noszące większe rozmiary. Odzież  w sklepie Kontri.pl sprzedawana jest w standardowych rozmiarach dostępnych w większości sklepów, dodatkowo Kontri.pl umożliwiło zakup dobrej bielizny do rozmiaru 54. Wybór modeli w sklepie jest ogromny i obejmuje m.in. bieliznę codzienną, ślubną, ekskluzywną, bieliznę sexy, nocną oraz wyszczuplającą. W asortymencie sklepu Kontri.pl znajduje się oprócz bielizny damskiej także bielizna i odzież męska, produkty dla dzieci, wyroby pończosznicze a także torebki.

Kontri.pl to miejsce dla nawet bardzo wymagających klientów!

Kontri dba o to, by zaspokoić nawet najbardziej wymagające potrzeby swoich klientów, dlatego oferta naszego reklamodawcy ciągle jest poszerzana o nowe marki i trendy. Jeśli poszukujesz na Kontri.pl konkretnego produktu możesz wyszukać go za pomocą wielu filtrów wyszukiwania! Interesują Cię produkty tylko jednego producenta lub tylko bielizna bawełniana? Nic trudnego! Strona Kontri.pl jest stworzona do robienia zakupów!

Wykokorzystaj program Kontri.pl w swoich wpisach!

Produkty, które znajdziecie w sklepie internetowym kontri.pl, świetnie sprawdzą się do promowania w tego typu wpisach blogowych:

  • Bielizna na każdą okazję.

  • Co ubrać pod sukienkę?

  • Jak się ubrać do… sypialni?

  • Ciepło i wygodnie, czyli pomysły na piżamę.
       

Oczywiście, to tylko kilka naszych pomysłów na wkomponowanie linków partnerskich do zamieszczanych przez was treści. Biorąc pod uwagę szeroki asortyment i ponadczasowość produktów oferowanych na stronie kontri.pl, wasza inicjatywa twórcza nie musi obawiać się żadnych ograniczeń!