Program partnerski
Kontri.pl

strona reklamodawcy
Kontri.pl
prowizja:
6%
narzędzia
  kategorie produktów

  Są takie produkty, które używamy wszyscy, bez względu na wiek, płeć czy światopogląd. Należy do nich przede wszystkim bielizna. Czasami szukamy tej wyjątkowej, na specjalne okazje, innym razem modelującej czy nocnej, a zazwyczaj po prostu codziennej. Z różnorodności potrzeb swoich klientów doskonale zdaje sobie sprawę nasz reklamodawca – kontri.pl

   

  Kontri.pl specjalizuje się w sprzedaży bielizny damskiej. Asortyment sklapu stanowią produkty ponad 80 znanych i cenionych marek, głównie polskich. Należą do nich m.in.: Ava, Gaia, Gorsenia, Alles, Babella, Cornette, Esotiq, Gatta, Marko i wiele innych!

   

  Sklep oferuje szeroki asortyment bielizny o dużym przekroju rozmiarowym. W przypadku biustonoszy są to: obwody 60-120 cm i miseczka A-R a odzież sprzedawana jest w rozmiarach do 54. Wybór modeli w sklepie jest ogromny i obejmuje m.in. bieliznę codzienną, ślubną, ekskluzywną, bieliznę sexy, nocną oraz wyszczuplającą.

  W asortymencie sklepu znajduje się oprócz bielizny damskiej także bielizna i odzież męska, produkty dla dzieci, wyroby pończosznicze a także torebki.

  Kontri dba o to, by zaspokoić nawet najbardziej wymagające potrzeby swoich klientów, dlatego oferta naszego reklamodawcy ciągle jest poszerzana o nowe marki i trendy.

  Produkty, które znajdziecie w sklepie internetowym kontri.pl, świetnie sprawdzą się do promowania w tego typu wpisach blogowych:

   

  • Bielizna na każdą okazję

  • Co ubrać pod sukienkę?

  • Jak się ubrać do… sypialni?

  • Ciepło i wygodnie, czyli pomysł na piżamę

   

  Oczywiście, to tylko kilka naszych pomysłów na wkomponowanie linków partnerskich do zamieszczanych przez was treści. Biorąc pod uwagę szeroki asortyment i ponadczasowość produktów oferowanych na stronie kontri.pl, wasza inicjatywa twórcza nie musi obawiać się żadnych ograniczeń!