fbpx

Nasz nowy Reklamodawca literka.pl, to edukacyjna księgarnia internetowa, w której znajdziesz książki papierowe oraz e-booki, stworzone z myślą o nauczycielach, pedagogach, psychologach, rodzicach i dzieciach. Poszerz swoją wiedzę o dziecięcych emocjach, problemach i nie tylko. Dołącz do programu partnerskiego Literka i zacznij zarabiać na afiliacji!

Księgarnia edukacyjna literka.pl

literka.pl to księgarnia edukacyjna, która powstała w 2002 roku, specjalnie z myślą o osobach mających stały kontakt i wychowujących dzieci -  nauczycielach, pedagogach, psychologach i rodzicach. Literka ma w ofercie tytuły, które ułatwią Ci pracę z najmłodszymi, a także pomogą lepiej zrozumieć ich potrzeby i zachowania. W trosce o jakość merytoryczną, literka.pl na stałe współpracuje z autorytetami świata edukacji, wykwalifikowanymi nauczycielami i dyrektorami szkół.

Literka pomoże Ci zadbać o edukację i rozwój dziecka

W księgarni internetowej literka.pl znajdziesz pomoce logopedyczne, terapeutyczne, dydaktyczne, gry i zabawy ruchowe, pomysły na zajęcia oraz wiele innych materiałów, które mogą pomóc w prawidłowym rozwoju dziecka. Oprócz tego, dostępne są też tytuły dotyczące pracy z dzieckiem o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Literka wspomaga rodziców i terapeutów w ciężkiej pracy, jaką jest wychowanie dziecka, a także zrozumienie jego potrzeb i emocji.

Dołącz do programu partnerskiego Literka i zarabiaj na afiliacji

Generuj linki afiliacyjne do książek i e-booków sklepu literka.pl, polecaj je swoim odbiorcom i zarabiaj prowizję! Materiały możesz publikować na swoich social mediach, stronie internetowej, blogu. Oto kilka przykładów artykułów blogowych, w których możesz wykorzystać asortyment naszego Reklamodawcy:

  • Pomysł na prezent dla nauczyciela
  • Jak lepiej zrozumieć dziecko?
  • Książki dla świadomych rodziców
  • Kreatywny czas z dzieckiem - pomysły


To tylko kilka przykładów z naszej strony, możesz się nimi zainspirować w swoich publikacjach, lub stworzyć własne! Polecaj swoim obserwatorom asortyment księgarni literka.pl, generuj linki afiliacyjne i zarabiaj prowizję w programie partnerskim Literka!