fbpx

Włoska palarnia MOAK została założona w 1967 r. przez Giovanni Spadola. Palarnia mieści się na Sycylii i oferuje kawę zarówno do branży HoReCa, jak i do sprzedaży B2B . Palarnia dba o staranność obróbki ziarna kawy i przywiązuje wagę do najdrobniejszych szczegółów. Spełniane są wszystkie standardy, potwierdzone certyfikatami iso 9001 oraz iso 14001. włoska palarnia kawy MOAK produkuje i sprzedaje na całym świecie mieszanki kawy najwyższej jakości, paloną zgodnie z kilkudziesięcioletnią włoską tradycją. Mieszanki powstają wyłącznie z najlepszych i odpowiednio wyselekcjonowanych ziaren kawy, Dzięki temu kawa MOAK jest bardzo smaczna, pełna mocy, o przyjemnym i czystym aromacie. Prawdziwa rozkosz dla koneserów jak dla osób rozpoczynających swoją przygodę z kawą. MOAK to: - Najwyższej jakości ziarna Arabica i Robusty nabywane z najlepszych plantacji kaw z Afryki, Indii i Ameryki Południowej. - Dwa certyfikaty potwierdzające dbałość o jakość i najdrobniejsze szczegóły podczas produkcji: iso 9001 i iso 14001 - Każdego dnia, produkty przechodzą przez łańcuch kontroli, weryfikujący standardy zdrowia ziarna i ich jakości. Do produkcji trafiają tylko najlepsze ziarna kawy. - Każdy rodzaj ziarna kawy jest prażony oddzielenie, w celu uwzględnienia właściwości danego typu ziarna i zachowania najwyższej jakości cech ziarna. - Własne centrum badawcze "Moak Caffè spa Research and Development" składające się z wykwalifikowanych konsultantów i najnowszej technologii, ktore powstało w celu poszukiwania nowych mieszanek kaw i dzielania się wiedzą z otoczeniem na temat kawy.

Chciałabym przedstawić linię nowych produktów, które pojawiły się w ofercie naszej firmy. Wyrazisty smak, aromat oraz naszym zdaniem przepiękne opakowania sprawiły, iż naszą uwagę przykuła linia produktów włoskiej palarni CAFFE MOAK. CAFFE MOAK dzięki mieszanką z wyselekcjonowanych ziaren najwyższej jakości z Brazylii, Hondurasu, Etiopii, Rwandy, Peru, Indonezji , Ugandy i Kostaryki, tworzą tak wyjątkowe produkty ,które już od kilku lat są znane i doceniane przez restauratorów na rynku HoReCa. Produkty są już dostępne w restauracjach, hotelach i kawiarniach, z którymi współpracujemy. Na ten moment produkty naszej marki można spotkać w sklepach tj: Spar, Carrefour, Media Ekspert oraz oczywiście na stronach internetowych.

Dołącz do programu partnerskiego moakcaffe! zarabiaj na polecaniu pysznej i aromatycznej kawy - produktu, który jest nieodłącznym elementem dnia każdego z nas. Jeśli Twój dzień rozpoczyna się od filiżanki kawy reklamowanie naszych produktów będzie dla Ciebie jedynie przyjemnością. Włoska kawa to o wiele więcej niż tylko napój - to rytuał, którego warto doświadczyć. “Kawa – bo złe poranki zasługują na drugą szansę.”