fbpx

Moya Matcha to wyjątkowe miejsce w sieci, przeznaczone dla tych, którzy cenią sobie zdrowie i relaks. Co czyni ten sklep tak wyjątkowym i dlaczego warto się nim zainteresować? Powodów jest wiele, ale zacznijmy od początku. Jeżeli już sama nazwa cię intryguje, zaraz wyjaśnimy czym tak naprawdę jest Moya Matcha.

Czym jest Moya Matcha?

Dla niektórych na pierwszy rzut oka może nie być jasne czym firma Moya Matcha się zajmuje. Spieszymy z wyjaśnieniem. Matcha to sproszkowana, japońska zielona herbata. Przy jej produkcji stosuje się specjalną technikę zacieniania krzewów. Skutkuje to zwiększoną zawartością chlorofilu w liściach, a co za tym idzie zwiększoną ilością antyoksydantów. Moya Matcha propaguje ten superfood na polskim rynku. Dlaczego zaliczamy matchę do żywności superfood? Moya Matcha zapewnia, że filiżanka tej herbaty zawiera o połowę mniej kofeiny niż filiżanka kawy, za to efekt jej działania, dzięki L-teaninie, potrafi utrzymać się o wiele dłużej. Tę i więcej ciekawostek znajdziecie na moyamatcha.com.

Moya Matcha i jej produkty

Rzućmy okiem na ofertę Moya Matcha. Znajdziemy tam nie tylko organiczne herbaty czy całe ich zestawy, ale także akcesoria do parzenia i spożywania tego napoju: miotełki chasen, bambusowe łyżeczki, podstawki, shakery, zestawy „matcha to go”, książkę kucharską i czarki w pięknych oryginalnych wzorach. Sami sprawdźcie i oceńcie produkty moyamatcha.com.

Dlaczego warto polecać produkty Moya Matcha? Popularyzowaniem ich w Polsce zajmuje się współzałożycielka tej firmy – Hitomi Saito. Hitomi ukończyła kilka szkół w tym szkołę gastronomiczną Tokyo Seika Gakko czy Le Cordon Bleu w Paryżu. Dziedzinę kuchni makrobiotycznej wykładała w Tokio w ABC Studio jednocześnie pogłębiając wiedzę z ceremonii picia herbaty Urasenke w Yokohamie. Jej doświadczenie i wiedza gwarantują, że nawet znawcy nie zawiodą się na herbacie od Moya Matcha.

Dołącz do programu Moya Matcha

Dla osób niezdecydowanych i tych zafascynowanych polecamy przejrzenie bloga na moyamatcha.com. Znajdziemy tam tak niekonwencjonalne przepisy jak matcha frappe, gorąca czekolada z matchą, matcha affogato i wiele innych. Zachęcamy do bliższego spotkania z Moya Matcha.

Dzięki swej oryginalności produkty moyamatcha.com będą nie lada gratką dla działań afiliacyjnych. Proponujemy kilka tematów, do których łatwo wkomponujecie linki afiliacyjne:

- matcha dla początkujących

- sposób na relaks i skupienie

- coś dla wegan – lody z matchą

- herbaty świata

Jak widzisz, sposobów na promowanie produktów Moya Matcha nie brakuje, dlatego nie czekaj i sam rozpocznij działania afiliacyjne! Z asortymentem z moyamatcha.com będzie to naprawdę proste!