fbpx

Narodziny dziecka czy ślub to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Są one ważne zarówno dla rodziców, narzeczonych, jak i całej rodziny. To chwile pełne emocji i wzruszeń, o których pragnie się pamiętać przez lata. Jeśli chcesz zapewnić komuś ujęcie tych ważnych chwil, wybierz prezent ze sklepu Pomalunki i podaruj możliwość powrotu do nich w dowolnym momencie życia.

Historia marki Pomalunki.pl

Założycielką firmy Pomalunki jest Kasia - artystka prowadząca kanał MadkaPolka, na którym przedstawia kulisy macierzyństwa w krzywym zwierciadle, przy pomocy autorskich grafik i memów. Od lat malowała “do szuflady”, ale w końcu zaczęła również tworzyć spersonalizowane zaproszenia ślubne, metryczki komunijne, portrety i wiele innych produktów, które z sukcesem sprzedaje w swoim sklepie internetowym Pomalunki.pl.

Pomalunki - wyjątkowe prezenty na rozmaite okazje

Pomalunki.pl to sklep internetowy dla osób, które poszukują oryginalnych prezentów na narodziny dziecka, roczek, chrzciny, ale także na dzień ojca, babci czy dla przyjaciółki. Dużą popularnością cieszą się personalizowane plakaty z dziećmi, które pięknie ozdabiają mieszkanie rodziców, ale także wyjątkowe kartki okolicznościowe. Pomalunki.pl oferuje także wykonanie portretu ze zdjęcia na specjalne zamówienie. Ale to nie wszystko. Możesz zamówić jeszcze zaproszenia na ślub, kubki z nadrukiem i inne piękne pamiątki wzbogacone unikalnymi grafikami, które w większości wykonane są własnoręcznie przez samą właścicielkę.

Dołącz do programu partnerskiego Pomalunki.pl

Polecaj produkty ze sklepu Pomalunki.pl i rozwijaj swoje działania afiliacyjne. Jeśli szukasz inspiracji do tworzenia blogowych wpisów, to możesz skorzystać z naszych gotowych pomysłów na posty:

  • Pomysły na prezent z okazji narodzin dziecka
  • Oryginalne prezenty na dzień matki i ojca
  • Kartki okolicznościowe na wyjątkowe okazje
  • Jak w wyjątkowy sposób poprosić o bycie chrzestnym?

Generuj linki afiliacyjne do produktów Pomalunki.pl i zacznij zarabiać na swoich treściach.