fbpx

Marka Simple Pattern powstała w 2015 roku i jest pierwszą w Polsce marką produkującą organizery do torebek luksusowych. Założycielką jest Joanna Wróbel. Misją firmy jest ułatwienie kobietom codziennych obowiązków poprzez uporządkowanie przestrzeni w torebce oraz ochrony jej wnętrza. Dodatkowo firma dba o zrównoważoną produkcję, a do samej produkcji używa tylko materiałów i półproduktów przyjaznych środowisku powstałych w Polsce.

Sklep Simple Pattern oferuje wysokiej jakości organizery do torebek luksusowych. Mamy w swojej ofercie ponad 1800 róznych modeli i wariantów kolorystycznych do torebek takich marek jak Louis Vuitton, Chanel, Dior, Chloe, Hermes, Goyard, Loewe oraz wiele innych. Każdy z organizerów może zostać spersonalizowany haftem, złotymi elementami oraz dodatkowymi kieszeniami dopasowanymi do potrzeb naszych Klientek. Zaufało nam już ponad kilka tysięcy kobiet w Polsce i za granicą. To co nas wyróżnia to stosowanie do produkcji organizerów bawełny drelichowej, dzięki której organizer nie będzie zanieczyszczał świata po zakończeniu użytkowania - rozłoży się jak naturalne włókno.

Rozpocznij z nami zieloną rewolucję w świecie organizerów do torebek! Dołącz do programu partnerskiego marki Simple Pattern, promując nasze ekologiczne organizery do torebek luksusowych. W swoich treściach możesz poruszyć tematy dotyczące: torebek luksusowych, organizacji torebek, pielęgnacji torebek luksusowych, zrównoważonej produkcji tekstyliów, polskich marek premium oraz wiele innych. Z naszymi produktami, Twoje klientki będą miały nie tylko schludną torebkę, ale także wkład w ochronę środowiska. Zyskuj atrakcyjne prowizje, wspieraj wartości, które nas inspirują, i razem przyczyniajmy się do zrównoważonej przyszłości. Dołącz do nas już dziś!