fbpx

Akademia Edukacji i Rozwoju Majki Jeżowskiej to miejsce, w którym dowiesz się wielu nowych rzeczy, dostaniesz możliwość przyjemnego spędzenia czasu z bliskimi, zdobędziesz certyfikaty i rozwiniesz się, dzięki materiałom edukacyjnym dotyczącym zarządzania emocjami. Oferta sklep.majkijezowskiej.com jest skierowana do dzieci jak i dorosłych. Szkolenia, webinaria, e-booki oraz materiały dodatkowe dostępne w sklep.majkijezowskiej.com będą z pewnością świetną pomocą dla nauczycieli, animatorów, opiekunów i rodziców.


Akademia Edukacji i Rozwoju Majki Jeżowskiej


Wyjątkowe produkty w Akademia Edukacji i Rozwoju Majki Jeżowskiej dostępne są w wersji cyfrowej i tradycyjnej. Jeśli zależy Ci na rozwoju mentalnym, z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie. Szkolenia online z certyfikatem dla nauczycieli to coraz popularniejsza forma kształcenia. Ze szkoleń mogą skorzystać także rodzice, którzy pragną spędzać czas z dziećmi w kreatyny, rozwijający sposób.


Nauka emocji poprzez zabawę?


Gry edukacyjne to świetny sposób na naukę poprzez  zabawę. Akademia Edukacji i Rozwoju Majki Jeżowskiej proponuje gry, które uczą jak zarządzać emocjami, budować relacje i radzić sobie w kontaktach międzyludzkich. Zestaw 4 gier „Odporni Mentalnie” to pełna emocji i zabawy rozgrywka na długie godziny, która nie tylko rozbawi całą rodzinę, ale także pozwoli nawiązać bliższe relacje, lepiej się poznać i zrozumieć, a dzieciom umożliwi zbudowanie lepszej odporności psychicznej. Dostępne są także inne gry, takie jak „Grajki Majki”, które rozwijają obszary muzyczno-ruchowe.


Zarabiaj online z sklep.majkijezowskiej.com


Dołącz do programu partnerskiego Akademia Edukacji i Rozwoju Majki Jeżowskiej, aby zarabiać na treściach, które publikujesz w internecie! Poniżej kilka tematów, które możesz wykorzystać:


    • Jak rozmawiać z dzieckiem?

    • Szkolenia online dla nauczycieli

    • Jak uodpornić dziecko na stres?

    • Jak kreatywnie spędzać czas z dziećmi?


To tylko kilka pomysłów, z pewnością produkty sklepu sklep.majkijezowskiej.com możesz wkomponować w wiele innych wpisów!