fbpx

REGAŁKA to przestrzeń wypełniona unikatowymi przedmiotami i małymi przyjemnościami. To miejsce dla wszystkich, którzy wierzą, że nawet niewielkie dodatki sprawią, że meble zyskają nowe życie, a wnętrze stanie się niepowtarzalne.

REGAŁKA zadziwia designem i szeroką ofertą produktów

REGAŁKA w swojej ofercie posiada kilkadziesiąt wzorów gałek meblowych oraz uchwytów do szafek i szuflad we wszystkich możliwych kształtach, wzorach i kolorach. Cechuje je najwyższa jakość materiałów, unikalny design, bezproblemowy montaż i bezpieczeństwo użytkowania. Lecz co najważniejsze - każda gałka i uchwyt zostały zrobione ręcznie więc są jedyne w swoim rodzaju! Jeśli zależy Ci na niepowtarzalnym wnętrzu, w sklepie regalka.pl z pewnością znajdziesz odpowiednie produkty.

W regalka.pl każdy znajdzie cos dla siebie

W sklepie internetowym REGAŁKA znajdziesz kolorowe gałki do szafek dziecięcych, jednobarwne uchwyty do wnętrz w stylu klasycznym, gałki w fantazyjnych kształtach, uchwyty stylizowane na retro oraz wiele innych ciekawych wzorów. Wszystkie posortowane są według kategorii, aby ułatwić Ci znalezienie konkretnego produktu, a także przydzielone do sekcji tematycznych według stylu, jak na przykład: glamour, vintage, klasyczny, prowansalski.

Zarabiaj online z REGAŁKA!

Tworzysz treści do internetu? Możesz zarabiać w programie partnerskim regalka.pl! Skorzystaj z naszych pomysłów na tematykę wpisu na blogu czy filmu na YouTube lub znajdź własne inspiracje!

  • Jak udekorować mieszkanie?
  • Stylowe dodatki do wnętrz
  • Niepowtarzalny design domu
  • Dodatki do domu handmade

Dołącz do programu afiliacyjnego REGAŁKA, wygeneruj linki, widżety lub pobierz banery i umieść je w swoim serwisie aby zacząć zarabiać!