fbpx

Komfortowy i zdrowy sen jest podstawą dobrego samopoczucia, dlatego tak ważnym jest to, aby zadbać o otoczenie, w którym odpoczywamy. Nasz Reklamodawca softimi.pl na pewno Ci w tym pomoże! Polecaj swoim odbiorcom wysokiej klasy artykuły pościelowe i zarabiaj prowizję w programie partnerskim Softimi!

Softimi - zdrowy sen i dobrze rozpoczęty poranek

Softimi to polski producent wysokiej klasy artykułów pościelowych, takich jak poduszki, kołdry, prześcieradła czy nakładki na materace. Nasz Reklamodawca dba o każdy najmniejszy detal produktów, na każdym etapie, od wyboru tkaniny, nici, wypełnienia, przez proces szycia, aż po etap próżniowego pakowania, aby zapewnić klientom komfortowy i zdrowy sen. softimi.pl to połączenie staropolskiego rzemiosła szwalniczego z nowoczesnym procesem projektowania artykułów pościelowych. Softimi wierzy, że wyspani ludzie są dla siebie bardziej mili i serdeczni, dlatego poprzez swoje produkty zmieniają świat na lepszy!

Softimi.pl to najwyższej klasy artykuły pościelowe

W sklepie internetowym softimi.pl znajdziesz antyalergiczne poduszki w różnych rozmiarach i kształtach - kwadratowe, podłużne, typu wałek, ciążowe a nawet ortopedyczne. Dobrze dobrana kołdra to gwarancja spokojnego snu - Softimi pomoże Ci znaleźć kołdrę idealnie dostosowaną do Twoich preferencji. Wnętrze Twojej sypialni na pewno nabierze charakteru dzięki bawełnianej pościeli w klasycznych kolorach. Oprócz tego, w asortymencie softimi.pl kupisz prześcieradła w kilku wariantach kolorystycznych, nakładki na materace, komplety pościeli dla dzieci, koce i poduszki dekoracyjne.

Dołącz do programu partnerskiego Softimi i zarabiaj na afiliacji

Generuj linki afiliacyjne do artykułów pościelowych sklepu softimi.pl, publikuj je na swoich social mediach, stronie internetowej, blogu i zarabiaj prowizję w programie partnerskim. Oto kilka przykładów artykułów blogowych, w których możesz wykorzystać asortyment naszego Reklamodawcy:

  • Sposoby na zdrowy sen
  • Jak dobrać poduszkę do swoich potrzeb
  • Tekstylia przyjazne alergikom
  • Jaką poduszkę wybrać, kiedy boli kręgosłup?


To tylko kilka przykładów z naszej strony, możesz się nimi zainspirować w swoich publikacjach, lub stworzyć własne! Polecaj swoim obserwatorom jakościowe artykuły pościelowe sklepu softimi.pl, generuj linki afiliacyjne i zarabiaj prowizję w programie partnerskim Softimi!