fbpx

Kobiece kształty wracają do mody, która coraz bardziej otwiera się na niestandardowe rozmiary.

Sklep XL-ka doskonale to rozumie i docenia walory Pań o rozmiarach XL oraz XXL i dlatego stworzył wyjątkowe miejsce w którym każda kobieta może poczuć się pewna siebie!


XL-ka dla pięknych i świadomych kobiet


Sklep xl-ka.pl to strona skupiająca wyselekcjonowane polskie marki odzieży plus size. Znajdziesz tu najwyższej jakości autorską, polską modę oraz sklep internetowy tworzony przez ludzi takich, jak Ty – pracujących z zaangażowaniem i pasją, po to abyś mogła otrzymać najlepsze produkty, porady i stylizacje plus size. Na kanałach społecznościowych XL-ka codziennie proponuje nowe zestawy zawierające zarówno eleganckie sukienki XXL na okazje, jak i codzienne sukienki do pracy tuszujące niedoskonałości sylwetki.


Sklep xl-ka.pl tworzony z pasji do kobiet.


Sklep XL-ka powstał na bazie rodzinnej firmy krawieckiej działającej pod Łodzią. Do tej pory asortyment pochodzący ze szwalni xl-ka.pl stanowi podstawę zaopatrzenia sklepu. Stopniowo do sprzedaży, sklep wprowadził również odzież z zaprzyjaźnionych firm oraz tych polskich zakładów krawieckich, które tworzą praktyczną, wygodną i elegancką modę w dużych rozmiarach.


Dołącz do programu partnerskiego XL-ka


Xl-ka.pl to nie tylko miejsce spotkania z modą! To także możliwość rozwinięcia działań afiliacyjnych przez blogerów, vlogerów czy innych użytkowników social media, którzy działają z modą! Jeżeli należysz do nich, nie zwlekaj i dołącz do programu partnerskiego XL-ka już teraz! Linki afiliacyjne możesz dodawać do swoich wpisów takich jak:


  • Odzież dla kobiet plus size!

  • Co założyć na wesele?

  • Codzienne porady stylistki

  • Rodzinna firma, która dba o styl kobiet plus size!

Jeżeli bliska Ci jest oferta sklepu XL-ka, już teraz rozpocznij działania promocyjne! Przygotuj wpisy na bloga, posty na Facebooka czy Instagrama i zacznij zarabiać na swoich powierzchniach online. Z xl-ka.pl będzie to czysta przyjemność.