Program partnerski
Alogy

strona reklamodawcy
Alogy
prowizja:
10%
narzędzia
  • Bannery
  • Link afiliacyjny
  • Widżety
  • Pliki XML
kategorie produktów
Elektronika,

Codziennym towarzyszem naszej codzienności jest bez wątpienia smartfon. Ułatwia nam wiele czynności, pomaga trafić do nieznanego miejsca dzięki nawigacji, udostępnia ulubione media społecznościowe, oferuje dostęp do aplikacji bankowych. Jesteśmy tak przyzwyczajeni do jego obecności, że trudno wyobrazić sobie, co byśmy bez niego zrobili. Wraz z rozwojem i wzrostem popularności smartfonów, zaczęły się pojawiać kolejny gadżety i ozdoby dedykowane telefonom. Dlatego, poszukując eleganckiego etui do naszego ukochanego smartfona, warto zajrzeć do sklepu naszego reklamodawcy, Alogy.

Asortyment Alogy, to przede wszystkim, świetnej jakości etui dla najpopularniejszych marek telefonów. Znajdziemy tu zatem produkty dedykowane dla Samsunga, Apple’a, Xiaomi, Sony, LG, HTC etc Casy wykonane są z najlepszych materiałów, takich jak poliwęglan albo silikon, dlatego są bardzo trwałe i nie ulegają zniszczeniu, w przeciwieństwie do ich plastikowych odpowiedników. Do wyboru mamy także wiele wariantów kolorystycznych. Dodatkowo, w Alogy znajdziemy także podstawowe akcesoria GSM niezbędne każdemu posiadaczowi smartfona, czyli kable, ładowarki, słuchawki, rysiki czy adaptery.

Alogy daje również możliwość działań w afiliacji! Youtuberzy, blogerzu czy serwisy zajmujące się nową technologią czy gadżetami, z pewnością chętnie umieszczą linki afiliacyjne pod swoimi wpisami czy filmami. Mogą one dotyczyć takich tematów jak:

- jak zadbać o samrtfona?

- porównanie case’ow do telefonu

- poliwęglan czy silikon, jakie etui wybrać?

- ,,ubierz” swój smartfon!

To oczywiście wyłącznie nasze propozycje. Na pewno sami wpadniecie na wiele innych ciekawych pomysłów na wpisy! :)