W webePartners prowadzimy programy partnerskie dla wielu marek i sklepów

możesz polecać ich produkty i zarabiać prowizje od sprzedaży

Współpraca z WebePartners od początku układa nam się bardzo dobrze. Wypracowany model współpracy i partnerskie relacje w biznesie są kluczem do sukcesu. Przejrzysty panel analityczny pozwala na szybką i bezproblemową obsługę, dzięki czemu mamy więcej czasu na rozwinięcie naszego programu. Polecamy Firmę WebePartners jako solidnego partnera w biznesie.

WOJCIECH MAZUR

Śnieżka SA

Kilka słów o mnie

Z wykształcenia i zamiłowania jestem architektem wnętrz, ale od 15 lat skupiam się na rozwijaniu działań afiliacyjnych. Pierwszy raz z afiliacją zetknęłam się w Londynie, gdzie mieszkałam zaraz po studiach. Prowadziłam tam wówczas firmę projektowo-budowlaną. Jednocześnie tworzyłam serwisy internetowe o wystroju wnętrz, które monetyzowałam dzięki afiliacji.

Gdy zaczęłam współpracować z największymi sieciami afiliacyjnymi, zdałam sobie sprawę, że to ogromny potencjał, który chcę wykorzystać. Bardzo dobrze poznałam marketing afiliacyjny. Szybko zorientowałam się, że dzięki niemu mogę realizować większe projekty internetowe. W 2009 roku wróciłam do Polski, aby stworzyć własną sieć afiliacyjną.

Jeśli interesuje cię dłuższa historia…

Początki webePartners

Prace na systemem afiliacyjnym rozpoczęliśmy w sierpniu 2009 roku. W ciągu kilku miesięcy powstało całe zaplecze technologiczne i strona internetowa. Afiliacja była wtedy jeszcze pojęciem bardzo mało znanym w Polsce. Jednak determinacja i przeświadczenie, że ma przed sobą perspektywę ogromnego rozwoju, motywowała zespół do pracy. W 2010 roku uruchomiliśmy pierwsze programy partnerskie. Obok małych sklepów, bardzo szybko do afiliacji przekonały się duże marki, między innymi:

Cropp,  HOUSE, Meble Vox, audioteka, NEO24, Orsay, answear, BonPrix, Tania Książka, Castorama, Śnieżka, Magnat i setki innych.

Od początku postania obsłużyliśmy ponad 1000 programów partnerskich, wyłącznie w modelach współpracy rozliczanych za efekty czyli Cost Per Sale i Cost Per Lead. Obecnie współpracuje z nami ponad 400 reklamodawców, dla których rozwijamy długofalową współpracę z wydawcami.

Dbamy o relacje z wydawcami

Na afiliacji może zarabiać każdy. Największym jej atutem jest dobrowolność współpracy. W webePartners dbamy o dobre relacje wydawców z reklamodawcami i aby ich wzajemna współpraca przynosiła wymierne korzyści każdej ze stron.

Aktywnie współpracujemy z naszymi wydawcami, blogerami i influencerami. Spotykamy się z nimi na sesjach zdjęciowych i filmowych. Zapraszamy do opowiadania o sobie, o swoich doświadczeniach i planach. Uważnie słuchamy opinii na temat współpracy z nami. Dzięki temu systematycznie optymalizujemy narzędzia, które dostarczamy i wdrażamy rozwiązania, które ułatwiają współpracę na naszej platformie

Jak wybrać odpowiednią sieć afiliacyjną oraz jakie możliwości zarabiania dają programy afiliacyjne

Rosnąca popularność marketingu afiliacyjnego sprawia, że na rynku pojawia się coraz więcej sieci afiliacyjnych. Zajmują się one łączeniem reklamodawców z wydawcami w modelu efektywnościowym. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie profity przynoszą programy afiliacyjne, jak wybrać odpowiednią sieć do współpracy, ten wpis jest dla Ciebie. Programy afiliacyjne – do jakich programów dołączać Kluczem do sukcesu w… ( Czytaj więcej )
zarabianie przez internet, obrazek wyróżniający

Zarabianie przez internet: to możliwe!

Zarabianie przez internet możliwe jest na wiele sposobów. Jedną z możliwości jest oczywiście afiliacja! W poniższym wpisie dowiecie się na czym dokładnie polega praca przez internet, ile można na niej zarobić oraz jak osiągnąć lepsze wyniki. Zarabianie przez internet, o czym należy pamiętać? Często słysząc termin zarabianie przez internet utożsamiamy ją z popularnymi blogerami czy… ( Czytaj więcej )
jak być transparentnym w mediach społecznościowy

(Autentyczny) marketing afiliacyjny a media społecznościowe

Niedawno odwiedziliśmy Affiliate Summit Europe 2019 – jedną z największych i najważniejszych konferencji dotyczących marketingu afiliacyjnego w Europie. Było bardzo ciekawie, różnorodnie ale co najważniejsze, prelegentom udało się przekazać mnóstwo praktycznej wiedzy. Jedna z sesji zainteresowała nas szczególnie: Affiliate Marketing, Social Media & Authenticity in 2019 (czyli: „Marketing afiliacyjny, media społecznościowe i autentyczność w 2019).… ( Czytaj więcej )

Dołącz do wydawców już dziś

załóż darmowe konto w 30 sekund

Zarejestruj się

Chcesz zostać reklamodawcą? Świetnie!

+48 71 390 49 02

 

Pomoc dla wydawców

wydawca@webepartners.pl
(+48) 534 879 018

Pomoc dla reklamodawców

reklamodawca@webepartners.pl
(+48) 534 827 447