Prowadzimy programy partnerskie w modelach rozliczeniowych
Cost Per Sale i Cost Per Lead

Udowadniamy, że nieinwazyjne formy reklamowe, dopasowane do treści strony,
są najskuteczniejszą alternatywą dla tradycyjnych kampanii reklamowych.

Współpraca z webePartners wychodzi poza ramy standardowej usługi. Elastyczność i otwartość zespołu sprawia, że współpraca jest konkretna i efektywna, wszelkie problemy udaje się rozwiązać w szybkim tempie. Dzięki ich zaangażowaniu czujemy się traktowani indywidualnie i wiemy, że w każdym momencie możemy liczyć na pomoc i wsparcie.

WOJCIECH KORSAK

Quassa.pl

Nazywam się Ewa Dudek

Od 2009 roku rozwijam sieć afiliacyjną webePartners. Z wykształcenia i zamiłowania jestem architektem wnętrz, ale od 15 lat skupiam się na rozwijaniu działań afiliacyjnych. Pierwszy raz z afiliacją zetknęłam się w Londynie, gdzie mieszkałam zaraz po studiach. Prowadziłam tam wówczas firmę projektowo-budowlaną. Jednocześnie tworzyłam serwisy internetowe o wystroju wnętrz, które monetyzowałam dzięki afiliacji.

Gdy zaczęłam współpracować z największymi sieciami afiliacyjnymi, zdałam sobie sprawę, że to ogromny potencjał, który chcę wykorzystać. Bardzo dobrze poznałam marketing afiliacyjny. Szybko zorientowałam się, że dzięki niemu mogę realizować większe projekty internetowe. W 2009 roku wróciłam do Polski, aby stworzyć własną sieć afiliacyjną.

Więcej o mnie tutaj

Krótka historia webePartners…

Prace na systemem afiliacyjnym rozpoczęliśmy w sierpniu 2009 roku. W ciągu kilku miesięcy powstało całe zaplecze technologiczne i strona internetowa. Afiliacja była wtedy jeszcze pojęciem bardzo mało znanym w Polsce. Jednak determinacja i przeświadczenie, że ma przed sobą perspektywę ogromnego rozwoju, motywowała zespół do pracy. W 2010 roku uruchomiliśmy pierwsze programy partnerskie. Obok małych sklepów, bardzo szybko do afiliacji przekonały się duże marki, między innymi:

Cropp,  HOUSE, Meble Vox, audioteka, NEO24, Electro, Matras …

W ciągu ośmiu lat obsłużyliśmy już ponad 900 programów partnerskich, wyłącznie w modelach współpracy rozliczanych za efekty. Obecnie współpracuje z nami ponad 400 reklamodawców, dla których rozwijamy długofalową współpracę z wydawcami.

Dbamy o relacje

Na afiliacji może zarabiać każdy. Największym jej atutem jest dobrowolność współpracy. W webePartners dbamy o dobre relacje wydawców z reklamodawcami i aby ich wzajemna współpraca przynosiła wymierne korzyści każdej ze stron.

Aktywnie współpracujemy z naszymi wydawcami, blogerami i influencerami. Spotykamy się z nimi na sesjach zdjęciowych i filmowych. Zapraszamy do opowiadania o sobie, o swoich doświadczeniach i planach. Uważnie słuchamy opinii na temat współpracy z nami. Dzięki temu systematycznie optymalizujemy narzędzia, które dostarczamy i wdrażamy rozwiązania, które ułatwiają współpracę na naszej platformie

ewa dudek sieć afiliacyjna webepartners

Jak powstała sieć webePartners

Nie sztuką jest przeprowadzić wywiad, zadając proste pytania o historię firmy czy doświadczenie w branży. Wielką sztuką jest zrozumienie głównego powodu dlaczego właśnie tę osobę chcemy uważnie wysłuchać. Wierzę, że dopiero prawdziwa historia, pełna pasji i determinacji, potrafi zainspirować i zmotywować do działania.  W chwili, gdy poznałam Ewę, założycielkę webePartners, zrozumiałam, że jest osobą, od… ( Czytaj więcej )
webepartners wywiad z Edytą Stępczyńską

O kuchni wegańskiej i początkach współpracy afiliacyjnej rozmawiamy z Edytą Stępczyńską, autorką bloga zakreconywegeobiad.pl

Edyta Stępczyńska od 2010 roku prowadzi bloga o kuchni wegańskiej, na którym dzieli się przepisami na każdą okazję i wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania. Prowadzi również warsztaty gotowania dla osób prywatnych i większych grup a dziś zdecydowała się gotować dla nas! Przy okazji tej kulinarnej uczty, mieliśmy okazję porozmawiać z blogerką na temat jej pracy, kuchni… ( Czytaj więcej )

Marketing afiliacyjny – dobra strategia aby osiągać systematyczny wzrost sprzedaży

O tym, co najistotniejsze w afiliacji i jak wykorzystywać marketing afiliacyjny w sklepach internetowych, opowiada Ewa Dudek, CEO sieci afiliacyjnej webePartners, w rozmowie z Justyną Bakalarską, autorką książki „Marketing wartości” . Po jakie narzędzia sięgać, aby zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym? Jak dokonywać wyboru? Idealnym rozwiązaniem z perspektywy właściciela sklepu internetowego są narzędzia i metody… ( Czytaj więcej )

Dołącz do wydawców już dziś

załóż darmowe konto w 30 sekund

Chcesz zostać reklamodawcą? Świetnie!

+48 71 390 49 02

 

Pomoc dla wydawców

wydawca@webepartners.pl
(+48) 534 879 018

Pomoc dla reklamodawców

reklamodawca@webepartners.pl
(+48) 534 827 447