Prowadzimy programy partnerskie w modelach rozliczeniowych
Cost Per Sale i Cost Per Lead

Udowadniamy, że nieinwazyjne formy reklamowe, dopasowane do treści strony,
są najskuteczniejszą alternatywą dla tradycyjnych kampanii reklamowych.

Współpraca z webePartners wychodzi poza ramy standardowej usługi. Elastyczność i otwartość zespołu sprawia, że współpraca jest konkretna i efektywna, wszelkie problemy udaje się rozwiązać w szybkim tempie. Dzięki ich zaangażowaniu czujemy się traktowani indywidualnie i wiemy, że w każdym momencie możemy liczyć na pomoc i wsparcie.

WOJCIECH KORSAK

Quassa.pl

Nazywam się Ewa Dudek

Od 2009 roku rozwijam sieć afiliacyjną webePartners. Z wykształcenia i zamiłowania jestem architektem wnętrz. Dwa lata po studiach, w 2002 roku wyjechałam do Londynu. Prowadziłam tam firmę projektowo-budowlaną. Jednocześnie tworzyłam serwisy internetowe o wystroju wnętrz. Dzięki temu zetknęłam się z afiliacją.

Zaczęłam współpracować z największymi sieciami jako wydawca i zdałam sobie sprawę, jakie niesie ze sobą możliwości . Bardzo dobrze poznałam marketing afiliacyjny. Szybko zorientowałam się, że dzięki niemu mogę realizować większe projekty internetowe. W 2009 roku wróciłam do Polski aby stworzyć własną sieć afiliacyjną.

Więcej o mnie tutaj

Krótka historia webePartners…

Prace na systemem afiliacyjnym rozpoczęliśmy w sierpniu 2009 roku. W ciągu kilku miesięcy powstało całe zaplecze technologiczne i strona internetowa. Afiliacja była wtedy jeszcze pojęciem bardzo mało znanym w Polsce. Jednak determinacja i przeświadczenie, że ma przed sobą perspektywę ogromnego rozwoju, motywowała zespół do pracy. W 2010 roku uruchomiliśmy pierwsze programy partnerskie. Obok małych sklepów, bardzo szybko do afiliacji przekonały się duże marki, między innymi:

Cropp,  HOUSE, Meble Vox, audioteka, NEO24, Electro, Matras

W ciągu ośmiu lat obsłużyliśmy już ponad 900 programów partnerskich, wyłącznie w modelach współpracy rozliczanych za efekty. Obecnie współpracuje z nami ponad 500 reklamodawców, dla których rozwijamy długofalową współpracę z wydawcami.

Dbamy o relacje

Na afiliacji może zarabiać każdy. Największym jej atutem jest dobrowolność współpracy. W webePartners dbamy o dobre relacje wydawców z reklamodawcami i aby ich wzajemna współpraca przynosiła wymierne korzyści każdej ze stron.

Aktywnie współpracujemy z naszymi wydawcami, blogerami i influencerami. Spotykamy się z nimi na sesjach zdjęciowych i filmowych. Zapraszamy do opowiadania o sobie, o swoich doświadczeniach i planach. Uważnie słuchamy opinii na temat współpracy z nami. Dzięki temu systematycznie optymalizujemy narzędzia, które dostarczamy i wdrażamy rozwiązania, które ułatwiają współpracę na naszej platformie

Dołącz do wydawców już dziś

załóż darmowe konto w 30 sekund

Chcesz zostać reklamodawcą? Świetnie!

+48 71 390 49 02

 

Pomoc dla wydawców

wydawca@webepartners.pl
(+48) 534 879 018

Pomoc dla reklamodawców

reklamodawca@webepartners.pl
(+48) 534 827 447