Współpraca z WebePartners od początku układa nam się bardzo dobrze. Wypracowany model współpracy i partnerskie relacje w biznesie są kluczem do sukcesu. Przejrzysty panel analityczny pozwala na szybką i bezproblemową obsługę, dzięki czemu mamy więcej czasu na rozwinięcie naszego programu. Polecamy Firmę WebePartners jako solidnego partnera w biznesie.

WOJCIECH MAZUR

Śnieżka SA

Kilka słów o mnie

Z wykształcenia i zamiłowania jestem architektem wnętrz, ale od 15 lat skupiam się na rozwijaniu działań afiliacyjnych. Pierwszy raz z afiliacją zetknęłam się w Londynie, gdzie mieszkałam zaraz po studiach. Prowadziłam tam wówczas firmę projektowo-budowlaną. Jednocześnie tworzyłam serwisy internetowe o wystroju wnętrz, które monetyzowałam dzięki afiliacji.

Gdy zaczęłam współpracować z największymi sieciami afiliacyjnymi, zdałam sobie sprawę, że to ogromny potencjał, który chcę wykorzystać. Bardzo dobrze poznałam marketing afiliacyjny. Szybko zorientowałam się, że dzięki niemu mogę realizować większe projekty internetowe. W 2009 roku wróciłam do Polski, aby stworzyć własną sieć afiliacyjną.

Jeśli interesuje cię dłuższa historia…

Początki webePartners

Prace na systemem afiliacyjnym rozpoczęliśmy w sierpniu 2009 roku. W ciągu kilku miesięcy powstało całe zaplecze technologiczne i strona internetowa. Afiliacja była wtedy jeszcze pojęciem bardzo mało znanym w Polsce. Jednak determinacja i przeświadczenie, że ma przed sobą perspektywę ogromnego rozwoju, motywowała zespół do pracy. W 2010 roku uruchomiliśmy pierwsze programy partnerskie. Obok małych sklepów, bardzo szybko do afiliacji przekonały się duże marki, między innymi:

Cropp,  HOUSE, Meble Vox, audioteka, NEO24, Orsay, answear, BonPrix, Tania Książka, Castorama, Śnieżka, Magnat i setki innych.

Od początku postania obsłużyliśmy ponad 1000 programów partnerskich, wyłącznie w modelach współpracy rozliczanych za efekty czyli Cost Per Sale i Cost Per Lead. Obecnie współpracuje z nami ponad 400 reklamodawców, dla których rozwijamy długofalową współpracę z wydawcami.

Dbamy o relacje z wydawcami

Na afiliacji może zarabiać każdy. Największym jej atutem jest dobrowolność współpracy. W webePartners dbamy o dobre relacje wydawców z reklamodawcami i aby ich wzajemna współpraca przynosiła wymierne korzyści każdej ze stron.

Aktywnie współpracujemy z naszymi wydawcami, blogerami i influencerami. Spotykamy się z nimi na sesjach zdjęciowych i filmowych. Zapraszamy do opowiadania o sobie, o swoich doświadczeniach i planach. Uważnie słuchamy opinii na temat współpracy z nami. Dzięki temu systematycznie optymalizujemy narzędzia, które dostarczamy i wdrażamy rozwiązania, które ułatwiają współpracę na naszej platformie

programy afiliacyjne

Programy afiliacyjne - klucz do sukcesu w zarabianiu przez internet

Kluczem do sukcesu w zwiększaniu przychodów wydawców online są dobrze dobrane programy afiliacyjne. Chcesz dowiedzieć się jak monetyzować swoje działania w internecie?  Dołącz do programów afiliacyjnych (programów partnerskich). Przedstawiamy jak umiejętnie je dobierać i z jakich narzędzi skorzystać, aby zwiększać przychody online. Programy afiliacyjne – do jakich programów dołączać Kluczem do sukcesu wydawców online w… ( Czytaj więcej )
zarabianie przez internet, obrazek wyróżniający

Zarabianie przez Internet - to możliwe! Analizujemy najpopularniejsze możliwości

Zarabianie przez Internet możliwe jest na wiele sposobów. Jedną z możliwości jest oczywiście afiliacja! Zarabianie przez Internet - nie tylko dla największych Często słysząc termin zarabianie przez Internet, utożsamiamy go z popularnymi blogerami czy influencerami, którzy zajmują się promocją swojego wizerunku online, gromadzą wokół siebie ogromne społeczności i zarabiają na promowaniu produktów największych marek. Tego… ( Czytaj więcej )
jak być transparentnym w mediach społecznościowy

Media społecznościowe w autentycznym marketing afiliacyjnym

Media społecznościowe w marketingu afiliacyjny i autentyczność na Affiliate Summit Europe w Amsterdamie, jednej z największych i najważniejszych konferencji dotyczących marketingu afiliacyjnego w Europie.  Media społecznościowe i ich potencjał w afiliacji pojawia się na naszym blogu często. I trudno się dziwić, bo współpraca z Influencerami to nasz chleb powszedni. Przestrzeń centrum targowego RAI w Amsterdamie wypełniły osoby… ( Czytaj więcej )

Dołącz do wydawców już dziś

załóż darmowe konto w 30 sekund

Zarejestruj się

Chcesz zostać reklamodawcą? Świetnie!

+48 71 390 49 02

 

Pomoc dla wydawców

wydawca@webepartners.pl
(+48) 534 879 018

Pomoc dla reklamodawców

reklamodawca@webepartners.pl
(+48) 534 827 447