blogerzy
i influenserzy
portale i serwisy
tematyczne
użytkownicy
social mediów
legalne bazy
mailingowe
wyszukiwarki
i porównywarki produktów
serwisy rabatowe
i zakupowe
serwisy remarketingu
i rekomendacji
webmasterzy
i specjalisci SEO

Jak to działa?

Krok 1:
rejestrujesz się
w 30 sekund
Krok 2:
dołączasz do
programu partnerskiego
Krok 3:
umieszczasz na stronie
link afiliacyjny lub baner
Krok 4:
zarabiasz prowizje
od każdej sprzedaży
zarabiasz na każdej aktywności online

Możesz korzystać z narzędzi dla początkujących wydawców,
blogerów, youtuberów, właścicieli fanpage’y, niewielkich
serwisów tematycznych, a także systemów oferujących
rozwiązania w oparciu o najnowsze technologie.

współpracujesz z dużymi markami bez zbędnych formalności

Ograniczyliśmy formalności do minimum. Niezwłocznie po
rejestracji możesz dołączać do programów, podpinać linki,
korzystać z narzędzi i uruchamiać kampanie. Nie podpisujesz
żadnych umów dodatkowych z reklamodawcami.

swobodnie dobierasz reklamę do tematyki swojej strony

Dzięki szerokiej ofercie reklamodawców, bez trudu dopasujesz
produkty, które są powiązane tematycznie z twoim serwisem
i zainteresowaniami twoich użytkowników.

Oni już zarabiają

 • Jako jeden ze sposobów monetyzowania bloga wykorzystuję afiliację. Co więcej, robię to praktycznie od samego początku istnienia bloga. Polecam w ten sposób moim czytelnikom produkty, których sama chętnie używam. Myślę, że kiedy podejdziemy do tematu w kreatywny sposób to opcji na monetyzowanie nawet niszowych tematów, możemy znaleźć bardzo dużo.

  Natalia Grubizna
  proseksualna.pl
 • Zawsze zaznaczam na swoim blogu i w mediach społecznościowych, że gdy czytelnik kupi rzecz z mojego polecenia, to ja zarobię na tym pewną kwotę. W afiliacji wygrywa każda ze stron. Bloger i sieć mają prowizję, sklep sprzedaż, a osoba kupująca zaoszczędza czas, a niejednokrotnie także pieniądze na swoich zakupach.

  Dawid Tymiński
  Dandycore.pl
 • Wykorzystuję potencjał afiliacji na swoim blogu, bo jest to wartość dodana do bloga. Gdy już mam stworzone treści, w moim przypadku na temat architektury, czy wystroju wnętrz, to dodaję linki afiliacyjne do produktów i materiałów, o których i tak piszę. Dzięki temu moi czytelnicy nie muszą tracić czasu na szukanie ich w internecie, mogą od razu zorientować się również w ewentualnych kosztach danej inwestycji, a ja otrzymuję prowizję od sprzedaży.

  Agnieszka Puchyr
  panidyrektor.pl
 • Od niedawna zarabiam na afiliacji ale myślałam o tym modelu dużo wcześniej. Zastanawiałam się, czy będę szczera, polecając rzeczy, które niekoniecznie trzymałam w ręku. Postanowiłam jednak spróbować – zwłaszcza, gdy zobaczyłam, ile webePartners oferuje rożnego rodzaju produktów i jak wielu z nich ja na co dzień używam. A skoro używam, mogę polecić również innym i dodatkowo zarobić na tym!

  Edyta Stępczyńska
  zakręconywegeobiad.pl
 • Korzystam z webePartners, polecając różne produkty na swoich stronach i blogach, głównie dzięki linkom partnerskim. Podoba mi się, że linki generuje się łatwo, a sklepów, z których można polecać produkty i firm usługowych jest naprawdę bardzo, bardzo dużo. Raporty z wygenerowanych zarobków też są czytelne, a sam panel dla wydawców jest intuicyjny, więc chętnie polecam webePartners na swoim blogu innym blogerom, którzy chcieliby zarabiać na afiliacji.

  Agnieszka Skupieńska
  Biznesowe Info
 • Webepartners to najlepsza moim zdaniem sieć afiliacyjna w Polsce. Ich panel jest tak przejrzysty, że od razu wiem ile zarobiłam i na jakim etapie procesu wypłaty są te środki. Webepartners to też rewelacyjny zespół, który szybko reaguje na zgłoszenia i sam aktywizuje mnie do działania. Polecam tę sieć każdemu blogerowi!

  Joanna Karwowska
  Prezentujeprezenty.pl
 • Jednym ze sposobów zarabiania jaki stosuję jest afiliacja. Największym plusem współpracy z siecią afiliacyjną jest to, że można współpracować z wieloma markami bez żadnych zbędnych formalności. Fajne jest też to, że aby spróbować takich działań, blog nie musi być duży i od lat w blogosferze. Współpracę afiliacyjną można rozpocząć na każdym etapie tworzenia bloga.

  Ewa Olborska
  mocem.pl
 • webePartners oferuje bardzo dużo, zróżnicowanych programów, z których często korzystamy. Oprócz samych efektów kampanii, które są bardzo zadowalające, na plus są także: intuicyjny panel wydawcy, dedykowane narzędzia oraz kontakt z siecią.

  Justyna Dolecińska
  ShopAlike.pl
 • Współpracujemy z webePartners od kilku lat. W tym czasie przeprowadziliśmy szereg kampanii dla wielu reklamodawców. Dzięki doskonałej komunikacji i rzetelnej obsłudze, wspólnie osiągamy wyznaczone cele. Otwartość, profesjonalizm i chęć ciągłego rozwoju - to bez wątpienia cechy charakteryzujące tą sieć.

  Joanna Onak
  Picodi.pl
 • Współpraca z webePartners od wielu lat układa się bez najmniejszych problemów. Dzieje się tak za sprawą wzorowego kontaktu i szybkiej reakcji na zgłaszane pytania.

  Bartłomiej Kierzkowski
  Okazje.info

Jeśli prowadzisz bloga lub vloga to świetnie trafiłeś

Dzięki nieinwazyjnym narzędziom takim, jak
link afiliacyjny lub widżet produktowy
możesz dyskretnie polecać produkty i zarabiać prowizje od sprzedaży.

Nie masz własnej strony?

Wciąż możesz zarabiać na afiliacji.

Udowadniamy, że nie tylko giganci e-commerce, znani blogerzy i opiniotwórcze
portale mogą zarabiać na programach partnerskich.

Dowiedz się więcej

Efektem współpracy afiliacyjnej w e-commerce jest zwiększanie sprzedaży w sklepach internetowych. Wydawcy polecają produkty ze sklepów na swoich stronach, blogach, serwisach czy w social mediach i otrzymują prowizję od sprzedaży wygenerowanej dzięki tym poleceniom.

Największą zaletą afiliacji jest bardzo duża dowolność we współpracy. To wydawcy decydują z jakimi sklepami i markami chcą współpracować oraz w jaki sposób promować reklamodawców i polecać wybrane produkty.

Aktywnie współpracujemy z naszymi wydawcami. Uważnie słuchamy opinii na temat współpracy z nami. Dzięki temu systematycznie optymalizujemy narzędzia, które dostarczamy wydawcom i wdrażamy rozwiązania, które ułatwiają współpracę na naszej platformie.

Zacznij zarabiać więcej już dziś

załóż darmowe konto
Mamy dla Ciebie darmowy e-book
praktyczne porady jak zarabiać na Facebooku, Instagramie, YouTubie Pintereście i Snapchacie
dzięki linkom afiliacyjnym

Praktyczne sposoby na monetyzację działań online

proseksualna

O blogowaniu w niszy opowiada Natalia, autorka bloga o seksualności człowieka Proseksualna.pl

Natalia Grubizna to blogerka, która w Internecie znana jest pod pseudonimem Proseksualna. Swojego bloga prowadzi już ponad pięć lat, a pisze na bardzo ciekawy temat. Jest to seksualność człowieka. Natalia, przy okazji wizyty w Polsce spotkała się z nami, by powiedzieć nam jak to jest prowadzić bloga, którego tematyka określana jest jako niszowa. Cześć Natalio,… ( Czytaj więcej )
webepartners wywiad z Edytą Stępczyńską

O kuchni wegańskiej i początkach współpracy afiliacyjnej rozmawiamy z Edytą Stępczyńską, autorką bloga zakreconywegeobiad.pl

Edyta Stępczyńska od 2010 roku prowadzi bloga o kuchni wegańskiej, na którym dzieli się przepisami na każdą okazję i wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania. Prowadzi również warsztaty gotowania dla osób prywatnych i większych grup a dziś zdecydowała się gotować dla nas! Przy okazji tej kulinarnej uczty, mieliśmy okazję porozmawiać z blogerką na temat jej pracy, kuchni… ( Czytaj więcej )
bloger

Jak utrzymać się z prowadzenia bloga? Opowiada bloger Dawid Tymiński (Dandycore.pl)

Dawid Tymiński to bloger, który od pięciu lat tworzy pod pseudonimem Secondhand Dandy. W zasadzie powinniśmy napisać "tworzył", ponieważ niedawno Dawid poczynił olbrzymie zmiany w identyfikacji bloga, i teraz możemy znaleźć go pod nazwą Dandycore. Młody mieszkaniec Wrocławia i bloger, który przekonuje coraz większe rzesze mężczyzn do stylu życia, który promuje - dandyzmu.  Spotkaliśmy się… ( Czytaj więcej )

Chcesz dowiedzieć się więcej? Świetnie!

+48 71 390 49 02

Pomoc dla wydawców

wydawca@webepartners.pl

(+48) 534 879 018