ania kruk

Ania Kruk - historia firmy rodzinnej

Skojarzenie nazwiska Kruk z marką biżuterii jest w tym przypadku jak najbardziej trafne. Ania Kruk to kolejne pokolenie najlepszych złotników w Polsce, których tradycje sięgają aż 1840 roku. Wszystko zaczęło się od małego zakładu złotniczego w Poznaniu. Rodzinna firma dzielnie rozwijała się i mimo wielu kryzysów biżuteria sieci W.Kruk stała się synonimem elegancji i luksusu dla wielu Polaków. 

Obecnie firma W.Kruk należy do grupy Vistula. W 2012 roku Ania Kruk razem z Wojtkiem Krukiem nadali nowy początek długiej rodzinnej tradycji. Ania Kruk zajmuje się pielęgnowaniem rodzinnych wartości, które idzie w parze z typową dla młodych ludzi energią i pomysłowością oraz trendami modowymi. Bogata oferta produktów sprawi, że poczujemy się wyjątkowo nie tylko podczas specjalnej uroczystości, ale również na co dzień.

Ania Kruk – biżuteria na każdą okazję

Jest wiele okazji, kiedy możemy włożyć na siebie biżuterię, jednak odpowiednie jej dopasowanie może okazać się trudniejsze, niż się wydaje. Na szczęście szeroka gama wyrobów ze złota, srebra oraz brylantów na AniaKruk.pl zaspokoi wymagania wszystkich miłośników wytwornego wyglądu. Nie ważne czy szukamy naszyjnika w stonowanych barwach, czy przyciągających wzrok kolczyków. Ania Kruk zapewnia wiele oryginalnych inspiracji. Panie zainteresowane bransoletkami, pierścionkami czy zawieszkami zdecydowanie powinny odwiedzić sklep internetowy AniaKruk.pl. Panowie poszukujący wyjątkowych prezentów będą równie zadowoleni. Spersonalizowany grawerunek to doskonały pomysł na niespodziankę dla najbliższej osoby.

Sprawdź, jakie niespodzianki czekają w sklepie Ania Kruk

Ania Kruk dba o swoje produkty tak samo dobrze, ja o swoich klientów. Bizneswoman prowadzi ekskluzywne butiki stacjonarne w Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Częstochowie, Krakowie i Warszawie. Oczywiście ponadto możemy zrobić zakupy w sklepie internetowym AniaKruk.pl. Dzięki temu każdy zainteresowany klient zostanie należycie obsłużony. Oprócz zwykłej sprzedaży Ania Kruk wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Możliwość dołączenia do programu lojalnościowego „Klub Przyjaciół Ania Kruk” zapewnia dziesięcioprocentowy rabat na każdorazowe zakupy lub czyszczenie złota i srebra w okresie trwania gwarancji. Warto dokładniej przyjrzeć się tej ofercie.

Ania Kruk w webePartners!

Ania Kruk i jej biżuteria to wdzięczny temat w działaniach afiliacyjnych! Dlatego z radością informujemy, że już od teraz możesz dołączyć do programu partnerskiego Ania Kruk w webePartners! Teraz wystarczy, że wygenerujesz linki afiliacyjne i wykorzystasz jubilerskie wyroby ze strony aniakruk.pl do tworzenia postów na bloga lub w social media. Oto kilka przykładowych wpisów:

  • Inspiracje na prezent dla niej
  • Wyglądaj wyjątkowo każdego dnia!
  • Dobierz kolczyki do kształtu twarzy
  • Styl gwarantujący subtelność i wyjątkowość jednocześnie.

Kolekcje biżuterii, które Ania Kruk sygnuje swoim nazwiskiem, świetnie wpasują się do wielu innych dedykowanych wpisów. Jeżeli chcesz zacząć monetyzować swoją działalność w sieci, dołącz do nas już teraz!