Każda podróż zaczyna się od marzeń czy przesuwania palcem po mapie świata w poszukiwaniu idealnych miejsc. Księgarnia Bezdroża to miejsce pełne przydatnych przewodników i książek podróżniczych dla wszystkich wypatrujących podróżniczych inspiracji.

Bezdroża - marka znana od 1999 roku

Bezdroza.pl to wydawnictwo należące do Grupy Helion, które powstało już w 1991 roku. Wprowadzenie marki na rynek okazało się strzałem w dziesiątkę. Publikowane książki i autorzy wydawnictwa byli niejednokrotnie wyróżnieni nagrodami, takimi jak: Bursztynowy Motyl czy Nagroda Magellana. Warto też dodać, że bezdroza.pl to jedyny polski wydawca przewodników Michelin - najpopularniejszych przewodników turystycznych na świecie.

Bezdroża - szeroki wybór książek podróżniczych i przewodników

Sklep internetowy bezdroza.pl to idealne miejsce dla ludzi, którzy pragną znaleźć podróżnicze inspiracje lub dowiedzieć się więcej na temat miejsc, które planują odwiedzić. Dobór autorów i publikacji turystycznych jest bardzo staranny oraz różnorodny. Dzięki temu w sklepie znajdziesz zarówno klasyczne przewodniki, jak i książki reportaże z podróży. Dodatkową zaletą księgarni podróżniczej jest dostępność większości publikacji także w formie e-booków.

Dołącz do grona wydawców Bezdroża i zarabiaj na polecaniu

Uczestnictwo w programie partnerskim Bezdroża to świetna okazja na umieszczanie linków afiliacyjnych do książek o różnej tematyce. Możesz polecać książki i e-booki w artykułach blogowych, relacjach na Instagramie czy filmikach na TikToku.

  • 7 najlepszych książek o polskich górach
  • Jak zaplanować podróż dookoła świata?
  • 10 książek podróżniczych dla globtrotera
  • Najlepsze przewodniki turystyczne po Polsce

Skorzystaj z powyższych inspiracji lub znajdź własny sposób na rekomendację produktów tego reklamodawcy. Polecaj wartościowe publikacje w programie partnerskim Bezdroża i zarabiaj na swoich treściach!