Marka Bielenda to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek kosmetyków w Polsce, a w swojej ofercie posiada preparaty zarówno dla klientów indywidualnych, jak i linię profesjonalną dla gabinetów kosmetycznych czy salonów Wellness & SPA.

Bielenda Professional - ponad 30 lat doświadczenia w produkcji kosmetyków

Polskie przedsiębiorstwo Bielenda zostało założone już w 1990 roku przez Barbarę Bielendę. Marka specjalizuje się w produkcji naturalnych kosmetyków do kompleksowej i bezpiecznej pielęgnacji ciała i twarzy. Wszystkie kosmetyki powstają w siedzibie firmy, czyli w Krakowie, a nad ich składem czuwa zespół kreatywnych technologów i kosmetologów. Receptury naturalnych kosmetyków są doskonalone w oparciu o najnowsze badania i trendy. Dzięki temu kosmetyki charakteryzują się niezwykle wysoką jakością i skutecznością.

Bielenda Professional - oferta skierowana także do odbiorców profesjonalnych

Gabinety kosmetyczne, szkoły czy ośrodki odnowy biologicznej często posiadają specjalne wymagania, co do wykorzystywanych kosmetyków. To między innymi dla nich powstała linia kosmetyków Bielenda Professional, która bardzo szybko zyskała uznanie na rynku kosmetycznym, co potwierdzają liczne nagrody branżowe. Na stronie internetowej esklep.bielendaprofessional.pl znajdują się m.in. koncentraty do mezoterapii, masła do masażu czy kremy do zabiegów falami radiowymi. Wszystkie produkty bazują na najnowszych osiągnięciach medycyny estetycznej, co przekłada się na wysoką jakość oferowanych kosmetyków.

Polecaj produkty w programie partnerskim Bielenda Professional!

Dołącz do programu partnerskiego Bielenda Professional i zacznij zarabiać na swoich treściach. Możesz skorzystać z poniższych tematów, żeby stworzyć content, w którym będziesz polecać kosmetyki tego reklamodawcy.

  • Domowe SPA - czego potrzebujesz?
  • Jakich kremów używać po trzydziestce?
  • Zamykanie naczynek na twarzy - jak wygląda zabieg?
  • Pielęgnacja twarzy z kosmetykami naturalnymi

To tylko przykładowe tematy, które możesz poruszyć. Możliwości jest zdecydowanie więcej, a więc do dzieła! Polecaj kosmetyki Bielenda Professional i zarabiaj bez wychodzenia z domu!