BlueOrb to firma specjalizująca się w druku obrazów oraz zdjęć cyfrowych wykonywanych na zamówienie klienta.

Sklep oferuje najlepszą jakość wydruków oraz atrakcyjne ceny. W BlueOrb mamy gwarancję, że nasze zdjęcie może zostać wydrukowane w wybranym przez nas formacie, zgodnie z naszymi potrzebami. Istnieje również możliwość przekształcenia własnego zdjęcia cyfrowego w obraz na płótnie, fototapetę lub naklejkę. Sklep posiada również bogatą galerię obrazów i tryptyków, gdzie prezentowany jest szeroki wybór obrazów drukowanych na płótnie malarskim.

W galerii znajdziemy ponad tysiąc zdjęć o różnorodnej tematyce takiej jak: abstrakcje, krajobrazy, architektura, zwierzęta, motoryzacja i wiele innych. Należy pamiętać, że każdy obraz wydrukowany na płótnie malarskim, jest następnie laminowany w celu zabezpieczenia go przed czynnikami zewnętrznymi oraz blaknięciem, następnie ma zadrukowane boki co powoduje, że jest gotowy do zawieszenia. Ten zabieg sprawia, że obrazy nie muszą być oprawiane!

BlueOrb w sprzedaży posiada również fototapety oraz naklejki na ściany, laptopy, komputery i lodówki.

Oferta sklepu BlueOrb z pewnością sprawdzi się u osoby która:

  • Szuka ciekawego pomysłu na prezent,

  • Ceni kreatywne pomysły oraz ponadprzeciętny design,

  • Wybiera produkty będące zawsze najlepszej jakości,

  • Oczekuje dokładnej realizacji zamówienia oraz szybkiej przesyłki

Oczywiście to kilka naszych propozycji, sam asortyment sklepu daje bardzo dużo możliwości na dopasowanie linku partnerskiego do publikowanych przez ciebie treści.