Będąc rodzicem bezpieczeństwo dziecka stawiane jest na pierwszym miejscu. A to przejawia się nie tylko podczas wybierania odpowiedniego fotelika do samochodu czy wózka, ale także dobierając odpowiednie kosmetyki, ubranka czy zabawki. W końcu w przypadku dzieci coś nie ma być tyle ładne, ale przede wszystkim użyteczne i bezpieczne. To właśnie zmotywowało właścicieli Bobomio do założenia sklepu. 

Poznaj sklep Bobomio!

Bombio został założony przez rodziców, którzy swoją frustrację związaną z zakupami w wielu miejscach, przełożyli na motywację do otworzenia sklepu. W końcu wybór pluszaka, który potowarzyszy maleństwu dłużej niż dwa miesiące, albo pieluszki, od których nie będzie poparzeń to oczywistość, ale niestety nie dla wszystkich. Dlatego w sklepie Bobomio to bezpieczeństwo maluchów stawiane jest na pierwszym miejscu. Odwiedzając sklep bobomio.pl możesz liczyć na asortyment z dobrym składem i wszystkim niezbędnymi certyfikatami. W sklepie Bobomio znajdziesz przede wszystkim rzeczy ładne, ale przede wszystkim sprawdzone i nie zagrażające Twojemu dziecku.

Asortyment sklepu Bobomio

Jako że to dzieci stawiane są na pierwszym miejscu, odwiedzając witrynę bobomio.pl, możesz liczyć przede wszystkim na szereg akcesoriów dla najmłodszych. Bobomio oferuje duży wybór pieluch, różnego rodzaju  akcesoriów: pielęgnacyjnych, do wózków, do karmienia czy do pokoju! Marka Bobomio doskonale zdaje sobie sprawę, że natomiast to sama zabawa jest najważniejsza dla dzieci! Dlatego też na stronie bobomio.pl znajdziesz zakładkę dedykowaną tylko zabawie i nauce! A dbając o dzieci warto zadbać też o dorosłych. Dlatego też na stronie bobomio.pl każda mama znajdzie zakładkę specjalnie dla siebie! 

Bobomio w ofercie programów partnerskich

Produkty sklepu Bobomio świetnie sprawdzą się w promocji na blogach, Instagramie czy Facebooku. Jak zacząć zarabiać? To proste! Zarejestruj się webePartners, dołącz do programu partnerskiego Bobomio, następnie wygeneruj linki afiliacyjne i umieść je na swoich stronach! Będą one doskonałym uzupełnieniem wpisów blogowych, takich jak:

 

  • Skompletuj wyprawkę dla maluszka.

  • Nauka przez zabawę. 

  • Pomysły na prezent dla młodej mamy. 

  • Pieluchy wielorazowe - plusy i minusy. 

Program partnerski Bobomio to świetna propozycja współpracy, ze względu na szeroki asortyment produktów, który daje bardzo dużo możliwości na dopasowanie linku partnerskiego do publikowanych przez Ciebie treści!