BoxMarket to doświadczony producent pudełek tekturowych i sklep internetowy, który oferuje opakowania z tektury, a także inne akcesoria niezbędne do profesjonalnej wysyłki towarów. Dobrze zapakowana przesyłka to podstawa! BoxMarket dba o to, aby paczka dotarła do adresata funkcjonalnie oraz estetycznie zapakowana i w nienaruszonym stanie, zapewniając produkty najwyższej jakości.

BoxMarket - profesjonalny producent kartonów

Ogromne znaczenie w sprzedaży przez internet ma pierwsze wrażenie w procesie zakupów - dotyczy ono już opakowania. Dlatego boxmarket.eu stawia na jakościowe rozwiązania, dobierając odpowiedni gatunek kartonu oraz oferując usługi personalizacji produktów. Aby dostarczać klientom wysokiej klasy pudełka, BoxMarket korzysta z najnowszych technologii oraz doświadczenia specjalistów. 

Bogata oferta opakowań do wysyłki w boxmarket.eu

W asortymencie boxmarket.eu znajdziesz szeroki wybór opakowań kartonowych, posortowanych pod względem modelu, rozmiaru, kolorystyki i opcji nadruku. BoxMarket produkuje także opakowania z tektury na wymiar, z możliwością personalizowanego nadruku. Realizacja indywidualnych zamówień odbywa się w najkrótszym możliwym czasie.

Zarabiaj w programie partnerskim BoxMarket!

Możesz wykorzystać linki afiliacyjne programu boxmarket.eu aby monetyzować treści, które publikujesz w internecie! Wystarczy, że wkomponujesz linki w post, artykuł, czy opis podcastu lub filmu na YouTube o tematyce nawiązującej do przesyłek. Możesz zainspirować się naszymi pomysłami:

  • Jak bezpiecznie zapakować przesyłkę?
  • Odpowiednie pudełka do paczkomatu
  • Kartonowe pudełka z personalizowanym nadrukiem
  • Bezpieczna wysyłka sprzętu elektronicznego

To tylko kilka naszych pomysłów, z pewnością znajdziesz więcej pasujących tematów! Dołącz do programu partnerskiego BoxMarket i zacznij zarabiać online!