Czytniki e-booków zyskują coraz większą popularność. Nic dziwnego - elektronika otacza nas już ze wszystkich stron, a komfort czytania na czytnikach staje się niezwykle wysoki. Najlepsze marki czytników w atrakcyjnych cenach znajdziesz przede wszystkim w sklepie internetowym czytio.pl.

czytio.pl - miłość do czytania z pasją do technologii

Sklep internetowy czytio.pl istnieje już od 2009 roku i zrealizował już kilkanaście tysięcy zamówień. Siłą rzeczy zespół czytio.pl wie o czytnikach już niemal wszystko, a ich głównym celem jest zadowolenie klientów z wygody oraz dostępności do wiedzy i innowacyjnych technologii.

czytio.pl to najlepsze marki e-booków w atrakcyjnych cenach

W ofercie sklepu czytio.pl znajdziemy e-booki najpopularniejszych na świecie marek, czyli m.in.: Kindle, PocketBook i Onyx. Niemal wszystkie czytniki posiadają już ekran w technologii e-papieru, dzięki której papier elektroniczny znakomicie imituje zwykły papier. O komfort czytania zadbasz również, wybierając odpowiednią dla siebie wielkość ekranu. W czytio.pl znajdzie czytniki o rozmiarze ekranu od 6 cali do nawet do 25 cali! Co więcej, niektóre z czytników posiadają wbudowane głośniki, które umożliwiają słuchanie ulubionych audiobooków. Niektóre pozwalają także na sporządzanie notatek. Jak widzisz funkcjonalność czytników nie ogranicza się już tylko do samego czytania!

Dołącz do programu partnerskiego czytio.pl i zarabiaj na afiliacji!

Polecaj czytniki e-booków ze strony czytio.pl i zarabiaj na prowizjach. Zamieść linki afiliacyjne do produktów tego reklamodawcy na swojej powierzchni reklamowej lub wyślij w wiadomości na Messengerze czy WhatsAppie. Jeśli piszesz bloga, możesz wpleść linki partnerskie w treść artykułu na jeden z poniższych tematów lub wybrać własną metodę promocji.

  • Jakiej marki czytnik wybrać?
  • W czym czytniki e-booków są lepsze od tabletów?
  • Recenzja czytnika od firmy PocketBook
  • Najnowsze modele czytników i ich największe wady

Coraz więcej miłośników czytania przerzuca się na korzystanie z wersji elektronicznej książek. Wykorzystaj to! Polecaj produkty czytio.pl i monetyzuj swoje działania w sieci!