Sklep z naturalnymi suplementami Dr Las

Dr Las to firma zajmująca się produkcją i sprzedażą suplementów diety wspierających organizm w zwalczaniu różnych chorób, szczególnie tych związanych z układem pokarmowym. Co oferuje w swoim asortymencie?

Dr Las – ziołowa droga do zdrowia

Działalność Dr Las zaczęła się od własnych doświadczeń właścicieli, którzy musieli zmierzyć się z opieką nad osobą przewlekle chorą. W przypadku tego schorzenia zgłębianie wiedzy na temat układu pokarmowego i jego dysfunkcji było koniecznością, aby w sposób świadomy dbać o bliską osobę. Jak się okazało, terapia lekami zmniejszyła możliwości regeneracyjne organizmu i trzeba było wdrożyć odpowiednią suplementację, aby znów wprowadzić go na dobre tory. Właśnie wtedy po raz pierwszy zrodził się pomysł stworzenia drlas.pl, czyli sklepu internetowego, w którym sprzedawane będą najwyższej jakości suplementy diety. Właściciele na co dzień współpracują z zespołem specjalistów w ramach Radioklinika.pl (pierwszego podcastu o zdrowiu w Polsce), a to sprawia, że jeszcze bardziej zgłębiają swoje zainteresowanie fitoterapią. Dr Las to firma, która powstała po to, aby klienci mogli otrzymywać produkty o kontrolowanym i przemyślanym składzie, w który wchodzą wyłącznie substancje pochodzenia roślinnego. Ich produkt Harmonix to preparat działający wielotorowo, który nie tylko wspiera układ pokarmowy, ale także skutecznie łagodzi napięcie i stres.

Zarabiaj na afiliacji z drlas.pl

Już dziś zapisz się do programu partnerskiego tego reklamodawcy. Linki afiliacyjne umieścić możesz m.in. w takich wpisach blogowych jak:

  • Zbawcze działanie ziół na organizm

  • Suplementy wspierające układ pokarmowy

  • Jak radzić sobie ze stresem za pomocą suplementów?

Dołącz do programu i zarabiaj na afiliacji z Dr Las!