Kosmetyki naturalne, często także nazywane bio, organiczne lub ekologiczne, produkowane są z substancji roślinnych oraz mineralnych. A jeśli coś jest zgodne z naturą, to musi być dobre dla człowieka. Czy można połączyć dbanie o siebie i o środowisko? Oczywiście! Nasz reklamodawca - sklep EkoDrogeria udowadnia, że życie zgodnie z ekologią na co dzień to nic trudnego!

EkoDrogeria - ekologia na co dzień

Sklep EkoDrogeria rozpoczęła swoją działalność w 2009 roku i od początku istnienia marki przyświeca jej myśl, aby klienci i ich bliscy cieszyli się zdrowym ciałem, zdrowym domem i zdrowym środowiskiem. EkoDrogeria udowadnia, że dbanie o środowisko i o siebie to nic trudnego!

Asortyment sklepu EkoDrogeria

Asortyment sklepu EkoDrogeria składa się z wyselekcjonowanych, najlepszych produktów, które spełniają normy ekologiczne i posiadają szereg certyfikatów. W ofercie sklepu EkoDrogeria znajdziesz produkty do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, zarówno dla niej, jak i dla niego. EkoDrogeria oferuje również całą gamę artykułów dla najmłodszych! Znajdziesz tam kosmetyki pielęgnacyjne, ale także ekologiczne smoczki, pieluchy i ubranka! EkoDrogeria zebrała również wszystkie artykuły niezbędne w pierwszych chwilach życia malucha, znajdziesz je w zakładce Wyprawka. Jeśli interesuje cię ekologiczne dbanie o dom - zajrzyj do zakładki Dom, znajdziesz tam środki czystości, ale także produkty takie jak świece, olejki oraz artykuły do pielęgnacji zwierząt.

EkoDrogeria nie tylko dla dbających o środowisko

EkoDrogeria to idealne miejsce, nie tylko dla osób dbających o środowisko! Produkty dla siebie znajdą tu wszystkie osoby, które ze względu na dolegliwości zdrowotne zwracają uwagę na składy produktów czy wybierają kosmetyki niekonwencjonalne. Na stronie EkoDrogerii znajdziesz wszystko to, co pozwoli poczuć się dobrze we własnej skórze - kosmetyki nie zawierają syntetycznych konserwantów, emulgatorów i SLS.

EkoDrogeria blog

A jeśli jesteś osobą, która chce dopiero zacząć swoją przygodę z naturalnymi kosmetykami, EkoDrogeria przygotowuje regularnie wpisy na temat szeroko pojętej ekologii! Zajrzyj na EkoDrogeria blog i poszerz swoją wiedzę!

Pomysły na wpisy o programie EkoDrogeria

Produkty, które znajdziecie na stronie ekodrogeria.pl świetnie sprawdzą się do promowania we wpisach blogowych takich jak:

  • Czas na naturalne kosmetyki!
  • Jak dbać o dom nie szkodząc środowisku?
  • Ekologiczna wyprawka dla malucha
  • Moja poranna pielęgnacja.        

Oczywiście, to tylko kilka naszych pomysłów na wkomponowanie linków partnerskich do zamieszczanych przez was treści. Biorąc pod uwagę różnorodność dostępnych w ekodrogeria.pl produktów, możliwości może być o wiele więcej!