Z pasji do podróży i kawy - El Gato Specialty Coffee

El Gato Specialty Coffee to rzemieślnicza palarnia kawy prowadzona przez dwóch niezwykłych podróżników. W 2017 roku wyruszyli w roczną podróż dookoła świata. Kierunek wielu wycieczek wyznaczała im - kawa. Odwiedzali plantacje kawy w różnych zakątkach świata, zdobywali doświadczenie, wiedzę o kawie i szukali nietypowych smaków. Po powrocie do Polski nauczyli się wypalać kawę tak, żeby wydobyć z niej najlepszy aromat. Wynikiem ogromnego bagażu doświadczeń z całego świata i zdobytej wiedzy o przyrządzaniu kawy jest właśnie rzemieślnicza palarnia kawy El Gato Specialty Coffee.

Kawa ziarnista z różnych stron świata - El Gato Specialty Coffee

W sklepie elgatocafe.pl znajdziesz kawę do ekspresu, aeropressu, French Pressu, ale także do dripa. Wybierz kawę z krajów Ameryki Południowej, Afryki lub Azji i ciesz się niepowtarzalnym smakiem kawy bez względu na to, w jaki sposób ją zaparzysz. Prawdziwym hitem sklepu elgatocafe.pl jest Dripca, czyli kawa i yerba mate w saszetkach, która świetnie sprawdza się w podróży. 

Polecaj produkty El Gato Specialty Coffee

Dołącz do programu partnerskiego El Gato Specialty Coffee i zacznij zarabiać na swoich treściach. Możesz zamieszczać linki partnerskie we wpisach blogowych na tematy takie jak:

  • Kawa - alternatywne sposoby przyrządzania
  • Skąd bierze się kawa? Poznaj tajemnice jej uprawy
  • Najpopularniejsze rodzaje kawy i sposoby jej parzenia
  • Kawa rozpuszczalna czy parzona - która jest zdrowsza?

To tylko kilka inspiracji, które możesz wykorzystać w swoich treściach. Polecaj produkty El Gato Specialty Coffee i zacznij zarabiać online!