Elfi - Listy Mikołaja

Dzięki Elfiemu, każdy może zaskoczyć swoich bliskich spersonalizowanym wideo z ich imieniem i zdjęciami. Mikołaj wypowie na filmie imię, zobaczy dodane przez zamawiającego zdjęcia i przekaże wybrane życzenia :)

Możesz zarabiać na każdej transakcji pochodzącej z Twojego serwisu i stać się częścią zespołu Elfi. Wystarczy przesłać link afiliacyjny! 

Elfi - Wideo od Mikołaja

Wiadomość od Mikołaja w formie spersonalizowanego wideo to emocje, które można podarować najmłodszym i nie tylko! Elfi oferuje wersje wideo również dla dorosłych. To świetna okazja aby sprawić niesamowitą niespodziankę swojej żonie, mężowi, przyjacielowi czy koleżance w pracy.

Elfi - Listy Mikołaja to wyjątkowa niespodzianka raz w roku

Wszyscy lubimy Mikołaja. Każdy, przynajmniej raz, jako dziecko siadł przy biurku z kartką papieru i z wypiekami na twarzy, tworzył list, a właściwie  listę życzeń i zamówień na święta. Kto by nie chciał dostać wreszcie tego o czym marzył cały rok! Problemem była jednak ciągłość korespondencji, bo do Laponii daleko i czy Mikołaj w ogóle zrozumie po polsku?, a jeśli tak, to czy znajdzie czas żeby odpisać?

A gdyby tak Mikołaj jakimś cudem jednak odpisał? A gdyby można było się z nim  spotkać twarzą w twarz (choćby na ekranie!)? Zamiast marzyć, twórcy serwisu ListyMikolaja.pl postanowili pomóc Świętemu Mikołajowi w Jego i tak napiętym grafiku, tworząc filię Jego biura prosto nad Wisłą i przywrócić wiarę w magię świąt na nowo! Tak powstał niepowtarzalny i prawdopodobnie najzabawniejszy list od Świętego Mikołaja. Jakby tego było mało, udało się namówić Mikołaja na nową formę kontaktu – transmisję wideo prosto z mroźnej Laponii. 

Elfi - Listy Mikołaja to obowiązkowy zestaw na Święta

Osobisty list oraz wideo wiadomość od Mikołaja to obowiązkowy zestaw na święta, którym zaskoczysz swoje dziecko, brata, siostrę, a nawet rodziców lub współpracowników :)

Elfi - pobierz samouczek KROK PO KROKU

Jeśli to Twój początek z afiliacją, mamy dla Ciebie przewodnik KROK PO KROKU jak zacząć zarabiać na wiadomościach od Świętego Mikołaja.