Poradnia online ePsycholodzy to miejsce, w którym można szybko i bezproblemowo umówić się na wizytę z psychologiem bez wychodzenia z domu. Doradztwo czy terapia prowadzona na odległość może być tak samo skuteczna, jak ta w gabinecie. Portal epsycholodzy.pl jest tego doskonałym przykładem.


Epsycholodzy – profesjonalna pomoc


W epsycholodzy.pl można wybrać specjalistę dopasowanego do indywidualnych potrzeb, bez względu na to, czy jest to chwilowy kryzys, czy poważny problem, z którym ciężko sobie poradzić. Każdy z psychologów czy psychoterapeutów ma swój profil, na którym znajdują się szczegółowe informacje na temat tego, w czym się specjalizuje, gdzie zdobywał wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe.


Rejestracja online w epsycholodzy.pl


Umówienie wizyty w ePsycholodzy jest łatwe i szybkie. Zarejestrować można się bez kolejki, w zaciszu własnego domu, komfortowo, co często jest bardzo ważne dla pacjentów. Wiele osób szuka pomocy właśnie w ten sposób, zwłaszcza jeśli czas lub samopoczucie nie pozwalają na osobiste spotkanie na wizycie. Właśnie dlatego epsycholodzy.pl to bardzo wygodne rozwiązanie.


ePsycholodzy


Jeśli prowadzisz bloga, czy publikujesz treści gdziekolwiek w sieci, możesz zacząć zarabiać dołączając do programu ePsycholodzy. Tematy, jakie możesz poruszyć w swoim wpisie czy filmie to między innymi:


  • Kiedy należy udać się po pomoc psychologa?

  • Czy terapia online jest skuteczna?

  • Czy to depresja?

  • Jak umówić wizytę online?


Dołącz do programu epsycholodzy.pl aby monetyzować swoje działania w sieci.