Wzbogać swoją stylizację dzięki zachwycającym chustom polskiej marki Favillier. Na stronie sklepu favillier.com znajdziesz mnóstwo wzorów i kolorów ciepłych chust, które łatwo dopasujesz zarówno do casualowych, jak i sportowych zestawień.

Favillier - historia marki

Twórczynią marki jest Polka - Emilia Favilli. Długie starania o dziecko, a następnie problematyczna ciąża uniemożliwiły Emilii powrót do pracy na etacie. Jednak te wydarzenia stały się motorem napędowym do realizacji autorskiego pomysłu, który kiełkował w głowie Polki od dłuższego czasu. Mowa oczywiście o chustach z unikalną zapinką ze skóry naturalnej. Początkowo produktem tym zachwycały się tylko osoby z najbliższego grona właścicielki sklepu. Szybko okazało się, że dodatek ten przypadł do gustu wielu innym kobietom.

Chusty marki Favillier - połączenie minimalizmu ze swobodą

Chusty ze strony sklepu internetowego favillier.com charakteryzują się minimalistycznym i ponadczasowym designem. Produkty są szyte ręcznie w lokalnej szwalni przy użyciu najwyższej jakości tkaniny pochodzenia włoskiego. Skórzany akcent w postaci autorskiej zapinki, dodaje chustom uroku, ale też pozwala w zgrabny sposób spiąć wolne końce tkaniny. Przyjemny materiał skutecznie izoluje ciepło, więc świetnie nadaje się do stylizacji jesienno-zimowych. Sprawdź koniecznie!

Polecaj chusty Favillier i zarabiaj na afiliacji!

Dołącz do programu partnerskiego sklepu favillier.com, aby móc zarabiać bez wychodzenia z domu. Zarejestruj się w sieci afiliacyjnej webePartners jako wydawca, generuj linki afiliacyjne i polecaj produkty naszego reklamodawcy. Linki afiliacyjne możesz zamieścić np. we wpisach blogowych na tematy, takie jak:

  • Modne dodatki do jesiennej stylizacji
  • Polskie marki modowe, które powinnaś znać
  • Modowe trendy na zimę
  • Ciepłe dodatki dla każdej jesieniary

Generuj linki, polecaj produkty i zarabiaj na afiliacji z webePartners!