Zgrzewarki próżniowe FoodSaver zostały wynalezione przez niemieckiego wynalazcę – Hansa Kristen w 1987 roku. Pakowanie próżniowe jest fantastyczną alternatywą dla tradycyjnych metod przechowywania żywności, dzięki której produkty dłużej pozostają świeże, soczyste i nie tracą aromatu. Zgrzewarki próżniowe FoodSaver to innowacyjne urządzenia, zaprojektowane tak, aby były jednocześnie wydajne, kompaktowe i atrakcyjne wizualnie. W food-saver.pl znajdziesz wiele modeli zgrzewarek o różnych parametrach, dzięki czemu wybierzesz produkt idealny dla Twoich potrzeb.FoodSaver to najlepsza metoda przechowywania żywności


System FoodSaver, dzięki metodzie pakowania próżniowego, pozwala na przechowywanie żywności bez dostępu do wilgoci i tlenu. Poprzez usunięcie powietrza produkty zachowują świeżość, smak i kolor na dłużej, nawet w porównaniu z umieszczeniem ich w zamrażarce. Dzięki urządzeniom dostępnym w food-saver.pl trwałość jedzenia zostaje wydłużona nawet o dwa lata! Produkty takie jak: mięso, ryby czy warzywa mogą być przechowywane od roku do trzech lat, sery do ośmiu miesięcy, a owoce do dwóch tygodni bez utraty świeżości i jakości!Wybierz swoje urządzenie w food-saver.pl


W ofercie food-saver.pl znajdują się różne rodzaje zgrzewarek próżniowych i akcesoriów, aby każdy mógł wybrać zestaw dostosowany do potrzeb. FoodSaver oferuje duży wybór produktów, od ręcznego urządzenia o kompaktowych rozmiarach po multizadaniowe zgrzewarki stojące, które także nie zajmują dużo miejsca i designem pasują do każdej kuchni. Wśród akcesoriów znajdują się pojemniki, worki i folie do pakowania próżniowego, aby wszystkie produkty przechowywać w wygodnym opakowaniu.


Zarabiaj online z FoodSaver


Polecaj produkty food-saver.pl w internecie, aby zarabiać na afiliacji! Poniżej znajdziesz propozycje tematów na wpisy lub filmy:


  • Jak przedłużyć trwałość żywności?

  • 10 najszybciej psujących się produktów

  • Urządzenia pomagające w kuchni

  • Jak oszczędzić na zakupach?

Możesz zacząć zarabiać online z programem partnerskim FoodSaver. Monetyzowanie treści, wrzucając linki afiliacyjne to świetny sposób na zarobek! Możesz dodawać linki we wpisach na blogu, swojej stronie internetowej, czy w mediach społecznościowych, to zależy wyłącznie od Ciebie.