Dołącz do nas lub zaloguj się aby generować własne widżety.


Stworzenie idealnej kuchni lub łazienki to nie lada wyzwanie. Projekt musi być odpowiednio dobrany do metrażu pomieszczenia, następnie należy wybrać odpowiednie kolory i materiały a na koniec wszystkie sprzęty, armaturę sanitarną i dodatki, które dopełnią dane pomieszczenie. Jeśli jesteś na etapie poszukiwania sprzętów oraz armatury sanitarnej, które cechują się wysoką jakością oraz niepowtarzalnym charakterem, zapraszamy do sklepu naszego reklamodawcy - GIRT!

Poznaj sklep GIRT!

GIRT to sklep internetowy, specjalizujący się w sprzedaży armatury sanitarnej do łazienki oraz kuchni. Na stronie girt.pl dobierzesz odpowiednią baterię, skompletujesz prysznic czy dobierzesz wannę, toaletę lub akcesoria służące do systemu grzewczego. Sprzęty dostępne na stronie sklepu GIRT są więc niezbędne w celu wyposażenia łazienki czy kuchni. Jednakże decydując się na zakupy w sklepie GIRT możesz liczyć na produkty, których nie spotkasz w popularnych marketach budowlanych, 

GIRT - tradycja połączona z nowoczesnością 

Produkty dostępne na stronie girt.pl to nieodzowne elementy umożliwiające poprawną funkcjonalność kuchni lub łazienki. Najbogatszą kategorią produktową dostępna w sklepie GIRT są baterie. Baterie to podstawowy element wykorzystywany do aranżacji. W ofercie sklepu GIRT znajdziesz zarówno klasyczne modele w tradycyjnej kolorystyce chromu oraz jego połączenie z innymi kolorami, jak i nowoczesne rozwiązania - biel, czerń, grafit, a także połączenie czerni ze złotem. Dzięki produktom dostępnym w sklepie GIRT możesz zdecydować się na klasyczne lub bardziej nowoczesne wykończenie swojego pomieszczenia, ale przede wszystkim podkreślić swój własny styl!

GIRT w ofercie programów partnerskich 

GIRT to nie tylko szeroki wybór akcesoriów, ale także szansa na rozwój działań afiliacyjnych. Jeśli Twoja aktywność w internecie łączy się z tematyką wnętrzarską, dołącz do programu partnerskiego GIRT. Wygenerowane linki afiliacyjne można umieszczać, między innymi we wpisach blogowych, jak na przykład:

  • Trendy wnętrzarskie.

  • Inspiracje wykończenia kuchni. 

  • Nowoczesna łazienka. 

  • Jak dopasować odpowiedni prysznic pod swoje preferencje?

Dołącz do programu GIRT! Udowadniamy, że w afiliacji może zarabiać każdy, wystarczy jedynie posłużyć się odrobiną kreatywności!