Każdy pies potrzebuje wygodnego i miękkiego legowiska, na którym będzie mógł odpocząć od zabaw i spacerów, a wieczorami wygodnie się ułożyć. Spraw, by Twojemu zwierzakowi było wygodnie i odwiedź sklep Hectolove.com.

Hectolove - rodzinna marka

Firma Hectolove została stworzona przez rodziców czekoladowego labradora - Hectora. Założyciele chcieli stworzyć idealne posłanie dla swojego czworonoga. Sklep internetowy Hectolove.com to manufaktura wygodnych i trwałych legowisk dla psów. Każdy produkt jest tworzony ręcznie z najlepszej jakości materiałów. Tkaniny obiciowe zatrzymują wodę, są odporne na brud, a przede wszystkim wyjątkowo przyjemne w dotyku.

Legowiska ortopedyczne i akcesoria dla psów Hectolove.

Posłania wypełnione są pianką memoryczną, która dopasowuje się kształtem do ciężaru i ulubionej pozycji Twojego pupila. Poza wygodą dla zwierzaka, na stronie Hectolove.com znajdziesz również zabawki, miski, obroże i inne akcesoria. Jako bestsellery najlepiej sprawdzają się legowiska ortopedyczne Cuddle Ross, Smart Ross oraz Duo Tierra.

Program partnerski Hectolove - polecaj produkty ze sklepu Hectolove.com i zarabiaj na prowizjach dzięki afiliacji!

Dołącz do programu partnerskiego Hectolove i dodawaj linki afiliacyjne w swoich treściach na blogu, YouTube czy Instagramie. Oto kilka tematów, które możesz wykorzystać:

  • Naturalne gryzaki dla psa - jakie wybrać?
  • Wytrzymałe legowisko dla psa - dlaczego to takie ważne?
  • Czym się kierować wybierając posłanie dla psa?
  • 10 pomysłów na prezent dla psa  

Polecaj produkty Hectolove.com razem ze swoim czworonogim przyjacielem i zarabiaj na swoich treściach!