Big Data, DTP, technologie webowe… Każdy, kto mniej lub bardziej zajmuje się pracami informatycznymi, z pewnością wie o co chodzi. Nauka takich tematów jest skomplikowana i często trwa latami, dlatego warto mieć solidną bazę wiedzy, która pomoże przyswoić te informacje. A gdzie szukać wiedzy, jeżeli nie w książkach?Wszystkie pozycje, które przydadzą się programistom i informatykom, można znaleźć u naszego reklamodawcy Helion.

Helion - tylko specjalistyczna literatura

Helion to jedno z najstarszych polskich wydawnictw, które posiada w swojej ofercie jedynie pozycje naukowe z zakresu nauk ścisłych informatyki, programowania czy matematyki, ale także lektury związane z grafiką i programami do projektowania. W księgarni Helion dostępnych jest niemal dwa tysiące książek drukowanych, z wyżej wymienionych dziedzin, a także równie wiele w formie elektronicznej - epub/mobi oraz pdf. Na stronie helion.pl znajdziemy również audiobooki w formie MP3 lub na płycie CD. Jednak książki, w tradycyjnej lub nowoczesnej formie to nie wszystko! W asortymencie Helion jest dostępnych ponad sto kursów video, które z pewnością ułatwią naukę konkretnych zagadnień.

Specjaliści zaufali Helion.

Helion od wielu lat cieszy się zaufaniem klientów, zwłaszcza studentów, wykładowców oraz osób, które na własną rękę pragną poznać świat komputera i jego możliwości. Książki, które ukazują się nakładem wydawnictwa Helion bardzo często zdobywają prestiżowe nagrody w konkursach branżowych, jak np. PIT (Polska Książka Informatyczna).

Helion a afiliacja 

Pozycje z księgarni Helion bez wątpienia sprawdzą się również w afiliacji. Promować można je we wpisach blogowych, takich jak:

  • Od czego zacząć podstawy programowania? 

  • Javascript dla początkujących.   

  • Najlepsze podręczniki dla informatyków.    

  • Grafika komputerowa dla początkujących i zaawansowanych
       

Oczywiście, to tylko kilka propozycji, w które możecie wkomponować linki afiliacyjne, dołączając do programu Helion, każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie.