Każdy, kto przeprowadzał kiedykolwiek rekrutację na dane stanowisko wie, jak ciężka jest to praca. Dobranie odpowiedniego kandydata wymaga wielu dni, a nawet tygodni, rozmów i spotkań, aby wyłonić najlepszą osobę. Dlatego, warto ułatwić to siebie dostępnymi na rynku narzędziami, takimi jak na przykład nasz reklamodawca HRlink!

HRlink pozwala zautomatyzować procesy rekrutacyjne, co pozwala zaoszczędzić czas i koszty rekrutacji. Udostępniane mu dane potencjalnych pracowników są ściśle chronione, zgodnie z najnowszymi prawnymi ustaleniami. Narzędzie to jest skonfigurowane z najpopularniejszymi portalami z ogłoszeniami, zarówno tymi płatnymi, jak i darmowymi. Są to, między innymi: OLX, GoldenLine czy InfoPraca.pl. Dzięki temu, możesz dokładnie rozplanować rekrutację w twojej firmie. Ustalić czas opublikowania ogłoszenia oraz zarządzać w jednym miejscu ogłoszeniami z różnych stron! Rekrutacja jest oczywiście prowadzona zgodnie z polityką RODO, a bazy danych pozostają odpowiednio zabezpieczone. HRlink daje też duże możliwości komunikacyjne. Za pomocą platformy, z łatwością dotrzesz do kandydatów, wysyłając im wiadomości mailowe lub smsowe prosto z aplikacji! Zbudujesz również własną bazę potencjalnych pracowników oraz otrzymasz dostęp do wielu przydatnych raportów i statystyk.

Od dzisiaj możesz również polecać HRlink na swoim serwisie za pomocą linków afiliacyjnych! Nie czekaj i rozpocznij swoją przygodę z afiliacją!