Dbanie o prawidłowy rozwój dzieci jest bardzo ważne. Logiczne myślenie, nauka koncentracji i dedukcji to coś, co należy rozwijać już od najmłodszych lat. Nasz nowy Reklamodawca Julka i Szpulka ma na to sposób! Zostań agentem i weź udział w wyjątkowej misji w nowym programie partnerskim Julka i Szpulka!

Co to za misja?

Julka i Szpulka to aktywizujące książki detektywistyczne dla dzieci, multimedialne eBooki z dźwiękiem, animacjami, możliwością rysowania i innych interaktywnych aktywności oraz książki dla rodziców, wspierające w codziennych i niecodziennych problemach wychowania. Ta niezwykła, detektywistyczna przygoda z Julka i Szpulka ma jeden ważny cel: wspieranie rozwoju dzieci poprzez naukę rozwiązywania problemów, uświadamianie, jak radzić sobie z emocjami, budowanie pewności siebie i samodzielności, wspieranie koncentracji uwagi i logicznego myślenia.

Dlaczego to takie ważne?

Dzięki nauce umiejętności takich, jak samodzielność, empatia, poszukiwanie rozwiązań, pewność siebie, rozumienie własnych emocji, czy uważność sprawimy, że nasze dzieci staną się w przyszłości pełnymi życzliwości dorosłymi, którzy w sposób świadomy będą podejmować decyzje. Polecaj wartościowe treści dla dzieci i rodziców sklepu julkaszpulka.pl.

Zostań agentem Julki i Szpulki, aby wspólnie uczestniczyć we wspólnej przygodzie!

Dołącz do programu partnerskiego Julka i Szpulka, generuj linki afiliacyjne i polecaj swoim obserwatorom wyjątkowe książki i ebooki sklepu julkaszpulka.pl. Publikuj treści na swoich social mediach, stronie internetowej, blogu. Oto kilka przykładów artykułów blogowych, w których możesz wykorzystać produkty naszego Reklamodawcy:

  • Rozwój emocjonalny dziecka - dlaczego to takie ważne?
  • Jak kreatywnie spędzać czas z dzieckiem?
  • Interaktywne książki dla dzieci
  • Jak zachęcić dziecko do czytania?


To tylko kilka przykładów z naszej strony, Ty możesz stworzyć coś swojego. Weź udział w tej wyjątkowej misji z Julką i Szpulką i zacznij zarabiać online!