Nasz nowy Reklamodawca Lady Comp ma do zaoferowania innowacyjny produkt, dla każdej nowoczesnej i świadomej swojego ciała kobiety w Polsce. Dołącz do programu partnerskiego Lady Comp i polecaj swoim obserwatorom niezawodne komputery cyklu - świetną alternatywę dla innych metod antykoncepcji.

Lady Comp - doskonała kontrola dni płodnych

Z Lady Comp masz wszystko, czego potrzebujesz, aby skutecznie monitorować i diagnozować swoją płodność. Jest to nowoczesna metoda antykoncepcji - zdrowa i ekologiczna, bez skutków ubocznych. Komputery cyklu sklepu lady-comp.pl opierają się na codziennym pomiarze temperatury pod językiem, co pozwala na precyzyjne określenie występowania dni płodnych, niepłodnych oraz owulacji. Jeden pomiar trwa tylko 30-40 sekund. Z Lady Comp masz pełną kontrolę nad swoim cyklem i nie obciążasz organizmu sztucznymi hormonami.

Sprawdź koniecznie o co w tym chodzi! https://www.youtube.com/watch?v=YIXBfhrEt-c


Lady Comp to skuteczność potwierdzona badaniami

Reklamodawca ma w swojej ofercie 2 komputery cyklu, które możesz dostosować do swoich potrzeb i wymagań:

  • Lady-Comp to komputer cyklu, który pomoże Ci precyzyjnie wyliczyć Twoje dni płodne i niepłodne. Prognozę wystąpienia owulacji dostaniesz już z 6 dniowym wyprzedzeniem! Każdy Twój pomiar zostanie zapisany i zanalizowany, dzięki czemu będziesz mieć dostęp do szczegółowych statystyk cyklu, takich jak ilość i średnia długość cyklu, długość fazy lutealnej, czy nawet daty porodu i liczenia tygodni ciąży. Lady-Comp ma wbudowany budzik - dzięki czemu nigdy nie spóźnisz się na pomiar. Bądź zdrowa, świadoma, ekologiczna i zabezpieczona z ladycomp.pl
  • Daysy jest komputerem cyklu, który pomoże Ci precyzyjnie monitorować, diagnozować i prognozować Twoją płodność. Możesz kontrolować wszystkie wyniki i statystyki przez aplikację. Dostęp do szczegółowych danych na temat Twojego cyklu masz zawsze przy sobie - przecież telefon mamy nieustannie pod ręką! Poza doskonałą precyzją Daysy to też piękny design - bez wstydu możesz pochwalić się nim swoim znajomym! daysy.pl to zdecydowanie najskuteczniejsza i najładniejsza metoda kontrolowania płodności!

Dokładność urządzeń Lady Comp została potwierdzona w badaniach opublikowanych w Ginekologii Polskiej. Skuteczność Lady-Comp i Daysy to aż 99,5% a do tego nie ma żadnych skutków ubocznych! Poznaj opinie ekspertów i zadowolonych użytkowniczek: dlaciebie.ladycomp.pl i polecaj swoim odbiorcom nowoczesne komputery cyklu!


Dołącz do programu partnerskiego Lady Comp i zarabiaj na afiliacji!

Generuj linki afiliacyjne do produktów sklepu lady-comp.pl, polecaj je na swoich social mediach, stronie internetowej, blogu i zarabiaj prowizję od sprzedaży dzięki afiliacji! Oto kilka przykładów artykułów blogowych, przy których możesz wykorzystać produkty Lady Comp:

  • Alternatywne metody antykoncepcji
  • Jak obliczyć dni płodne i niepłodne?
  • Planowanie ciąży - od czego zacząć?
  • Naturalna antykoncepcja


To tylko klika pomysłów z naszej strony, Ty możesz stworzyć swoje własne! Polecaj swoim obserwatorom nowoczesne komputery cyklu Lady Comp, generuj linki afiliacyjne i zacznij zarabiać online.