Idealnie skrojona marynarka, dopasowane spodnie oraz dodatki uzupełniające stylizację to podstawowe elementy eleganckiego ubioru zarówno dla kobiety jak i mężczyzn. Ekspertem w tej dziedzinie jest Lavard, nasz reklamodawca! W przypadku eleganckich stylizacji warto postawić na ponadczasowe kroje, dobrej jakości naturalne materiały oraz wzory, które będą współgrać z innymi częściami garderoby. W Lavard znajdziesz szerokie spektrum odzieży klasycznej i eleganckiej w nowoczesnym wydaniu.

Lavard - wielopokoleniowe doświadczenie w krawiectwie

Lavard to firma opierająca się na wielopokoleniowym doświadczeniu krawieckim i włoskich tkaninach wysokiej jakości. Ten idealny duet przekłada się na nowoczesne wzornictwo na światowym poziomie. Cały proces produkcyjny odzieży Lavard odbywa się w Starem Bystrem, niewielkim miasteczku u podnóża Tatr. Moda oferowana przez Lavard to przełożenie światowych trendów w modzie na najwyższe standardy krawiectwa i elegancji.

Asortyment sklepu Lavard

Na stronie lavard.pl znajdziesz stroje zarówno dla kobiet i mężczyzn. Panie zdecydować się mogą na szeroki wybór płaszczy, sukienek i marynarek, za to mężczyźni oprócz garniturów dopasują dla siebie okrycia wierzchnie, koszulki czy szorty. Lavard oferuje również outlet minionych kolekcji, jest to idealna okazja na zakup dobrej jakości odzieży za mniejszą kwotę. 

Dla prawdziwych entuzjastów mody klasycznej Lavard oferuje  również możliwość stworzenia stroju szytego na miarę. Opcja ta dostępna jest na stronie lavard.pl pod nazwą MTM, gdzie klient uzyska wszystkie niezbędne informację o spersonalizowanym procesie krawieckim oraz umówi się na spotkanie. Warto dać szansę polskim markom odzieżowym, takim jak nasz reklamodawca Lavard i przekonać się, że w niczym nie ustępują one zagranicznym!

Pomysły na wpisy o programie Lavard

Ale Lavard to nie tylko wyjątkowe stroje na każdą okazję, ale również szansa dla ciebie, aby zarabiać online! Od teraz możesz polecać Lavard na swoich stronach i otrzymywać prowizje! Dołącz linki afiliacyjne do wpisów blogowych, jak na przykład:

  • Mała czarna - sukienka na każdą okazję. 

  • Na co zwrócić uwagę przy doborze marynarki? 

  • Moda biurowa latem.

  • Tworzenie szafy kapsułowej - od czego zacząć. 

Wykorzystaj produkty Lavard, stwórz linki afiliacyjne i przekonaj się, że zarabianie w internecie może być naprawdę proste!