„Angielski to podstawa.” „Niemiecki to podstawa.” „Francuski to podstawa.” „Jak to, nie znasz żadnego języka obcego?” Tego typu teksty słychać dziś wszędzie i niemal każdy zapewnia, że uczy się przynajmniej jednego dodatkowego języka. Na przeszkodzie często stoi jednak czas, którego brakuje, by wybrać się na lekcje języka. Powstaje więc coraz więcej możliwości nauki języków przez internet, o czym doskonale wie nasz reklamodawca – Lerni.us

Lerni.us - nauka języka nigdy nie była tak dostępna!

Lerni to multimedialna platforma do nauki wielu języków obcych zebranych w jednym miejscu. Na stronie Lerni.us z łatwością nauczycie się języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i angielskiego biznesowego bez wychodzenia z domu. To do ciebie należy decyzja, kiedy chcesz się uczyć i gdzie – czy w drodze do pracy, w domu, na wakacjach, czy gdziekolwiek indziej, gdzie tylko masz dostęp do internetu.

Śledź swoje postępy w nauce na Lerni

Firma Lerni zapewnia możliwość korzystania z multimedialnych ćwiczeń, filmów, gier, dyktand oraz kącików gramatycznych, a także znajdziecie tu miejsce do kontrolowania swoich postępów w nauce. Po ukończeniu wybranego poziomu nauki otrzymujesz certyfikat od Lerni potwierdzający odbycie kursu i Twoje umiejętności językowe.
Dla wszystkich niezdecydowanych Lerni uruchomiło 7-dniowy okres próbny swojego programu, który kosztuje symboliczną złotówkę!

Pomysły na wpisy o programie Lerni

Produkty, które znajdziecie na stronie Lerni, z pewnością sprawdzą się do promowania we wpisach blogowych, takich jak:

  • Jak nauczyć się języka?    

  • Metody na szybką i skuteczną naukę języka.

  • Wygodne sposoby nauki języka.

  • Jakie języki warto znać?
       

Oczywiście, to tylko kilka naszych pomysłów na wkomponowanie linków partnerskich o Lerni do zamieszczanych przez was treści. Sukcesywny rozwój marki Lerni i coraz większe zainteresowanie społeczne nauką języków obcych to niezawodne źródła waszej inspiracji twórczej!